Cambridge School of Tutors Collegium Wratislaviense w Cambridge, UK.

Po dwóch latach intensywnych przygotowań, w samym sercu Cambridge w Wielkiej Brytanii, uruchamiamy wyjątkową inicjatywę, która łączy globalny świat akademicki z praktycznym doświadczeniem w zakresie tutoringu oraz wspierania rozwoju młodzieży i dorosłych: Cambridge School of Tutors Collegium Wratislaviense. 🤝🏼

Inicjatorami Programu są dr Alison Gray z Westminster College oraz Uniwersytetu Cambridge oraz Piotr Czekierda, prezes Collegium Wratislaviense. Idea CST narodziła się w trakcie wizyty dr Grey na Kongresie Tutoringu i wielu godzin, jakie spędziliśmy wspólnie na rozmowach o tym, czym jest dobry tutoring i edukacja.

W 1 edycji Cambridge School of Tutors wezmą udział wybitni akademicy, doświadczeni tutorzy z Uniwersytetu w Cambridge a także uznani specjaliści z obszaru rozwoju młodzieży i dorosłych.

Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego miejsca inspiracji, treningu, wymiany wiedzy i doświadczeń, które zainspiruje i wesprze tutorów z całego świata w ich pracy ze studentami oraz uczniami na każdym etapie edukacji.

Pierwsze zajęcia już dziś, a całość programu zrealizuje znakomity zespół trenerów w składzie: dr Grzegorz Grzegorczyk, dr Alison Gray, dr Dorota Stasiak, Robin Barden oraz Piotr Czekierda.

Śledźcie nas, aby poznać więcej szczegółów na temat Cambridge School of Tutors Collegium Wratislaviense i dowiedzieć się, jak możecie do niego dołączyć!