UDOSTĘPNIJ

W świecie bajek i wyobraźni, nawet najdrobniejsze zmiany mogą mieć ogromne znaczenie. Inspirując się postacią Pana Kleksa, przyglądamy się potędze prostoty w komunikacji i jej wpływowi na nasze życie. W naszym najnowszym artykule odkryjesz, dlaczego zamiana jednego słowa może otworzyć drzwi do nowych możliwości i motywacji. Zapraszamy do lektury, aby zgłębić tajemnice magicznego podejścia, które zmienia perspektywę i prowadzi do pozytywnych zmiany. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXVI edycji Szkoły Tutorów, która rozpocznie się już w marcu!

Magiczna moc zmiany perspektywy - inspiracje z Akademii Pana Kleksa

Czy w świecie bajek, wyobraźni i kreatywności możemy znaleźć wartości zmieniające perspektywę? 🔄

Niedawno do kin weszła uwspółcześniona wersja dobrzej nam znanej bajki Jana Brzechwy – „Akademia Pana Kleksa”.

Dziś chcielibyśmy skupić się na tym, jak mała zmiana perspektywy w naszym sposobie komunikacji mogą przynieść istotne rezultaty, inspirując się przy tym postacią Pana Kleksa.

Podobnie jak tytułowy Pan Kleks, również my uważamy, że porzucenie spójnika „ALE” na rzecz „WIĘC” może być kluczowym elementem zmiany perspektywy. Przykłady pokazują, jak te subtelne różnice w komunikacji mogą prowadzić do zauważalnych i istotnych rezultatów w krótkim czasie.

Przykład?

🪄Zależy mi na własnym rozwoju osobistym i zawodowym a̷l̷e̷ ̷n̷i̷e̷ ̷w̷i̷e̷m̷ ̷o̷d̷ ̷c̷z̷e̷g̷o̷ ̷z̷a̷c̷z̷ą̷ć̷, WIĘC dowiem się, jakie możliwości oferuje mi szkoła/uczelnia/praca/Internet.

🪄Chciał(a)bym mieć realny wpływ na rozwój swoich uczniów/studentów a̷l̷e̷ ̷n̷i̷e̷ ̷w̷i̷e̷m̷ ̷o̷d̷ ̷c̷z̷e̷g̷o̷ ̷z̷a̷c̷z̷ą̷ć̷, WIĘC zapiszę się na XXVI Szkołę Tutorów i zaangażuję się w proces tutorski.

To magiczne podejście otwiera nowe możliwości i motywuje do działania, zamiast koncentrować się jedynie na swoich słabych stronach. Odkryj, jak mała zmiana w komunikacji mogą prowadzić do znaczących rezultatów, inspirując się postacią Pana Kleksa. 🪄🧙🏼‍♂️
Zapisz się na XXVI edycję Szkoły Tutorów!