Zapraszamy do wyjątkowego odliczania do Świąt Bożego Narodzenia z naszą firmą szkoleniową! Czas przedświąteczny może być nie tylko magiczny, ale również pełen inspiracji i rozwoju osobistego. Od 1 do 24 grudnia, codziennie otwieramy dla Was nowe "okienko" z inspirującymi propozycjami. Znajdziecie tu rekomendacje książek, piosenek, filmów oraz cytaty, które zostały specjalnie wybrane przez uczestników X Międzynarodowego Kongresu Tutoringu oraz nasz zespół ekspertów. Wspólnie z nami możecie odkrywać nowe źródła inspiracji każdego dnia, przygotowując się tym samym do magicznego okresu Świąt Bożego Narodzenia. To doskonała okazja do osobistego rozwoju, czerpania inspiracji z różnorodnych dziedzin i dzielenia się wrażeniami z innymi. Dołączcie do nas, aby razem celebrować ten wyjątkowy czas!

Wspólne odliczanie z Collegium 🎄

Zapraszamy na wspólne odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zależy nam na tym, aby ten czas upłynął nam w wyjątkowej, inspirującej, a zarazem rozwojowej atmosferze.

Każdego dnia – od 1 do 24 grudnia – będziemy wspólnie odkrywać inspirujące „okienka”. Czekają na Was polecenia książek, piosenek, filmów oraz cytaty. Są to materiały polecane przez Uczestników X Międzynarodowego Kongresu Tutoringu oraz nasz zespół.

Chcemy wspólnie z Wami celebrować ten magiczny czas!

Sprawdź okienko Collegialnego Kalendarza Adwentowego na dziś! ❄️