szkolenie dla uczelni - dydaktyka w dobie zielonej transformacji

Dydaktyka w dobie Zielonej Transformacji ♻️

Zapraszamy na szkolenie „Dydaktyka w dobie Zielonej Transformacji: Praktyczny warsztat dla uczelni wyższych”.

Będzie ono wprowadzeniem do tematyki Zielonej Transformacji na uczelniach wyższych. W ramach programu przyjrzymy się transformacji ekologicznej i zrównoważonemu rozwojowi, skupiając się na ich znaczeniu dla uczelni.

Proponujemy 5-godzinny warsztat, podczas którego nasza ekspertka  z zakresu edukacji i zrównoważonego rozwoju zaprezentuje konkretne metody i sposoby, które można wykorzystać do wdrożenia tematyki zielonej transformacji w praktyce dydaktycznej na uczelni. Praktyczne ćwiczenia oraz studia przypadków umożliwią nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego wprowadzenia tych tematów do procesu dydaktyki.

Szkolenie „Dydaktyka w dobie Zielonej Transformacji” to nie tylko praktyczna wiedza, ale również możliwość otrzymania zaświadczenia udziału oraz materiały szkoleniowe, które posłużą jako cenne źródło informacji i wsparcie w dalszej pracy dydaktycznej nad tematem Zielonej Transformacji.

Koszt warsztatu „Dydaktyka w dobie Zielonej Transformacji: Praktyczny warsztat dla uczelni wyższychto 500,00 zł i obejmuje: 5 godzin szkoleniowych, zaświadczenie udziału oraz materiały szkoleniowe.

Zapisz się na szkolenie „Dydaktyka w dobie Zielonej Transformacji” już dziś!