Czy widzisz przyszłość polskiego systemu edukacji w zrównoważonym świetle? 🌱 Dziś już widoczne są pierwsze kroki w tym kierunku, wspierane konkretnymi regulacjami prawnymi: link do artykułu. To doskonały moment, by zdobywać umiejętności potrzebne do wsparcia ekologicznej przemiany. Wspólnie z cenioną ekspertką w dziedzinie klimatu, dr. hab. Bożeną Ryszawską z Climat Reality Project, przygotowaliśmy program "Edukacja dla Przyszłości: Kształtowanie postaw w dobie Zielonej Transformacji". Nowa edycja kursu rusza już za miesiąc - 23 marca! 🔗 Zapraszamy do zapisów tutaj: link do rejestracji To wyjątkowa okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności związane z wprowadzaniem zrównoważonych praktyk do środowiska edukacyjnego. Podczas kursu prof. Bożena Ryszawska przedstawi konkretne narzędzia oraz praktyki, które można wdrożyć w placówkach oświatowych. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli: 🌿 Aktywnie wspierać procesy zrównoważonego rozwoju w swoich placówkach; 🌿 Tworzyć atmosferę edukacyjną, która promuje ekologiczną świadomość i aktywne zaangażowanie w ochronę środowiska; 🌿 Edukować w zakresie wartości zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialnego konsumowania oraz szacunku dla różnorodności życia na Ziemi; 🌿 Kształtować nowe pokolenie obywateli świadomych ekologicznych wyzwań i gotowych do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Dołącz do naszego kursu już za miesiąc - 23 marca! 🌿♻️ Tagi: Edukacja Ekologiczna, Transformacja Ekologiczna, Zrównoważony Rozwój, Kursy dla Nauczycieli, Kształtowanie Postaw Ekologicznych, Ochrona Środowiska, Wdrażanie Zmian.

Zielona Transformacja - przyszłość polskiej szkoły ma zielony kolor!

Zielona edukacja staje się faktem.

Pojawiają się już pierwsze przesłanki i regulacje prawne na ten temat: link do artykułu.

To dobry moment, aby nabyć umiejętności i kompetencje na potrzeby transformacji ekologicznej.

Właśnie dlatego wspólnie z certyfikowaną liderką Climat Reality Project – dr hab. Bożeną Ryszawską, stworzyliśmy 8-godzinny program rozwojowy „Dydaktyka w dobie Zielonej Transformacji”. Kolejna edycja szkolenia startuje już za miesiąc – 23 marca!

ROBIĘ KROK W KIERUNKU ZIELONEJ EDUKACJI ♻️

Jest to unikatowa okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności związanych z wdrażaniem Zielonej Transformacji w środowisku edukacyjnym.

Prof. Bożena Ryszawska, jako ceniona ekspertka, podzieli się swoim doświadczeniem, prezentując konkretne narzędzia i praktyki, które można zastosować w placówkach oświatowych.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

• skutecznie wspierać procesy zrównoważonego rozwoju w swoich placówkach;

• kreować środowisko edukacyjne, które promuje ekologiczną świadomość, aktywność społeczną i zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego;

• edukować w zakresie wartości zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialnego konsumowania oraz poszanowania różnorodności życia na Ziemi;

• kształtować nową generację świadomej wyzwań ekologicznych i zdolnej do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

Zrób z nami krok w kierunku Zielonej Edukacji już za miesiąc – 23 marca! 🍀♻️