Szkoła Tutorów to 4 weekendowe zjazdy, w ramach których Uczestnicy i Uczestniczki nie tylko pracują nad budowaniem i rozwijaniem relacji uczeń-mistrz, ale również zwiększają swoją efektywność oraz satysfakcję z wykonywanej na co dzień pracy.

Zapraszamy na XXV edycję Szkoły Tutorów!

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, a następnie akademickiego, my otworzyliśmy zapisy na XXV Szkołę Tutorów w edycji jesiennej! 🍂

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób:

🍁 odkrywać i pielęgnować talenty w trakcie procesu tutorskiego?

🍁 udzielać informacji zwrotnej tak, aby jej odbiera nie poczuł się krytykowany?

🍁 skutecznie prowadzić tutoring z uczniami/studentami?

🍁 efektywnie wdrożyć tutoring w środowisku szkolnym/akademickim?

🍁 wykorzystywać narzędzia tutorskie i coachingowe do budowania motywacji oraz realizacji indywidualnych projektów edukacyjnych?

🍁 radzić sobie z trudnymi sytuacjami w pracy?

🍁 podnieść swoje kompetencje dydaktyczne i zarządcze?

Zapisz się na XXV edycję 64-godzinnego programu rozwojowego 🍂SZKOŁA TUTORÓW🍂

Na zgłoszenia czekamy do 22 października 2023 r. do godz. 23:55.

Dowiedz się więcej o Szkole Tutorów...

Szkoła Tutorów to 4 weekendowe zjazdy, w ramach których Uczestnicy i Uczestniczki nie tylko pracują nad budowaniem i rozwijaniem relacji uczeń-mistrz, ale również zwiększają swoją efektywność oraz satysfakcję z wykonywanej na co dzień pracy.

Podczas szkoleń każdy znajdzie coś dla siebie – wyposażamy Was w kompleksową wiedzę, konkretne narzędzia tutorskie, metody i umiejętności ich praktycznego wykorzystania. Znajdzie się również czas na refleksje czy inspirujące, indywidualne spotkania podczas tutoriali w parach.

Nasze jesiennie szkolenie rozwojowe to nie tylko zwykłe lekcje czy wykłady. To interaktywna podróż, która pozwoli Ci odkryć swoje ukryte talenty, rozwijać umiejętności oraz zdobyć niezbędną pewność siebie. Nasi doświadczeni trenerzy zadbają o to, aby każde spotkanie było dla Ciebie niepowtarzalnym doświadczeniem, które pobudzi Twoją kreatywność i pozwoli Ci osiągnąć swoje cele. 🍁

Poznaj terminy zjazdów XXV Szkoły Tutorów

• ZJAZD 1 / 28 – 29 października 2023 r.

• ZJAZD 2 / 18 – 19 listopada 2023 r.

• ZJAZD 3 / 09 – 10 grudnia 2023 r.

• ZJAZD 4 / 13 – 14 stycznia 2024 r.

Zapisz się na XXV Szkołę Tutorów! 🍁
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu! 📲