Obrazek przedstawia propozycję rozwojową tutora w ramach programu rozwojowego/szkolenia - Letnia Szkoła Tutorów. Jest to twórczy, rozwojowy i dobry sposób na spędzenie wakacji i wejście w nowy rok szkolny z naładowanymi bateriami, energią i entuzjazmem.

Jak dobrze i twórczo odpocząć w wakacje?

Mamy dla Ciebie propozycję, która zadba o Twój rozwójpodniesie kompetencje (tutorskie)! 🔝
Już 3 lipca startujemy z X edycją Letniej Szkoły Tutorów. Jest to dobra okazja do przemyślenia i zaplanowania, jak wykorzystać wakacje, aby zregenerować swoje siły w podstawowych (i kluczowych!) obszarach swojego życia.
Dlaczego wakacyjny program rozwojowy się opłaca?
Autorskie materiały z narzędziami gotowymi do użycia podczas zajęć/tutoriali.
✅ 2 zjazdy w formie online – łącznie 64 godziny szkoleniowe wypełnione merytoryką, praktyką, integracją, dyskusją.
Certyfikat Tutora I Stopnia umożliwiający awans zawodowy na wszystkich szczeblach kariery.
Zapisy na X Letnią Szkołę Tutorów trwają do 25 czerwca br. do godz. 23:55. 🔋
Spędź wakacje z entuzjazmem i wejdź z nową energią w nadchodzący rok szkolny/akademicki 🔋