Autor: Natalia Matejko

Wskaźnik rozwoju zawodowego: poznaj model 70-20-10

Uczymy się w różny sposób. Różne rodzaje doświadczeń przyczyniają się do nabywania i pogłębiania umiejętności i kompetencji. Potwierdza to Model 70/20/10, który wyszczególnia 3 główne źrodła uczenia się.

• 70% – większość nauki wynika z codziennych doświadczeń i wyzwań w miejscu pracy

• 20% – nauka poprzez interakcje z innymi ludźmi, tj. mentorowanie, współpraca zespołowa, feedback od przełożonych

• 10% – tradycyjne metody nauki obejmujące systematyczne nauczanie i zdobywanie wiedzy (szkolenia, programy rozwojowe)

Skuteczne uczenie się zachodzi, gdy te 3 elementy są zintegrowane.

Mając świadomość jak dobry wpływ ma model 70-20-10 na nasze uczenie się, proponujemy uczestnikom naszych programów całą gamę szkoleń rozwojowych.

Tak było również w przypadku Personal Development Program. W naszym case study #2 znajdziesz nie tylko cały proces współpracy z wiodącą instytucją finansową, ale również propozycje dalszego rozwoju organizacji oraz pojedynczych pracowników:

WIĘCEJ O PERSONALIZACJI ŚCIEŻKI ROZWOJOWEJ W NAJNOWSZYM CASE STUDY #2 📥
Realizuj cele biznesowe firmy poprzez realną zmianę zachowań pracowników 📊
Bądź na bieżąco z naszym Linkedinem 💼