Programy rozwojowe dla biznesu:

Agnieszka Biernacka
Agnieszka BiernackaStarsza Specjalistka ds. Szkoleń i Programów Rozwojowych
E-mail: agnieszka.biernacka@cw.edu.pl
Tel: +48 533 269 288

Województwa: dolnośląskie, lubelskie, małopolskie, podlaskie, pomorskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Łukasz Gonczarek
Łukasz GonczarekSpecjalista ds. Szkoleń i Programów Rozwojowych
E-mail: lukasz.gonczarek@cw.edu.pl
Tel: +48 795 946 427

Województwa: łódzkie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie, warmińsko-mazurskie

Natalia Matejko
Natalia Matejkomarketing, organizacja kongresu
E-mail: natalia.matejko@cw.edu.pl

Lidia Prabucka
Lidia PrabuckaAsystentka ds. szkoleń i programów rozwojowych
E-mail: lidia.prabucka@cw.edu.pl
Tel: +48 531 731 643

Sprawy organizacyjne szkoleń i programów rozwojowych:

Julia Nowak
Julia NowakAsystentka biura
E-mail: julia.nowak@cw.edu.pl
Tel: 71 727 79 10
Agnieszka Cichoszewska
Agnieszka CichoszewskaKierownik biura, prokurent
E-mail: agnieszka.cichoszewska@cw.edu.pl
Tel: +48 733 332 734

Misją Collegium Wratislaviense jest inspirowanie do wielkości.
To zdolność do stawiania sobie porywających, ambitnych celów i ich skutecznego realizowania.

Biuro:
tel.: 71 727 79 10
e-mail: collegium@cw.edu.pl

Collegium Wratislaviense Business sp. z o.o.
ul. Łaciarska 4/105
50-104 Wrocław

NIP: 897 189 35 71
REGON: 389436960

Konto bankowe:
BGŻ BNP Paribas SA 80 1600 1462 1871 7586 4000 0003

Rejestr Sądowy:
Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej KRS 0000910141

Bądźmy w kontakcie!