Historie Tutorskie – Martyna i Miłosz

HISTORIE TUTORSKIE to seria dokumentująca cykle tutoriali realizowane przez absolwentów Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense

W Gimnazjum nr 58 w Poznaniu im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego od 2014 r. roku zainteresowani uczniowie mogą pracować z wybranymi nauczycielami metodą tutoringu.  Przez pół roku skupiają się na wybranych przez siebie tematach bądź indywidualnych celach rozwojowych, nad którymi pracują razem ze swoim tutorem.  Uczniowie z założenia pracują samodzielnie, a z tutorem spotykają się raz w tygodniu.
W szkole metodą tutoringu pracuje kilkunastu nauczycieli. Co roku z tej formy korzysta kilkadziesiąt uczniów drugiej klasy gimnazjum.

Film opowiada historię cyklu tutoriali realizowanych przez Miłosza Pięknego, tutora i nauczyciela geografii z Martyną Góralczyk – uczennicą II klasy gimnazjum.

Produkcja i reżyseria: Marcin Szala i Krzysztof Słaboń / Collegium Wratislaviense
Zdjęcia i montaż: Marcin Mokry / videofolio.tumblr.com

(C) Collegium Wratislaviense
cw.edu.pl

Historie Tutorskie – Martyna i Miłosz

Krzysztof Słaboń

Trener, konsultant, mentor i tutor w Collegium Wratislaviense. Certyfikowany trener, konsultant, mentor i tutor. Przeprowadził około 1700 godzin szkoleń dla ponad 100 szkół, firm i organizacji w całej Polsce. Wieloletni dyrektor artystyczny Slot Art Festiwal.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.