Indywidualne Superwizje

Tutorzy pracują w sytuacjach wymagających najwyższej uważności oraz fachowości w prowadzeniu procesu rozwoju podopiecznego. Często dają całych siebie tak, aby podopieczni wyszli z każdego spotkania z jak największymi korzyściami intelektualnymi i rozwojowymi. Ale i również sami tutorzy mają swoje potrzeby, mają trudniejsze chwile, momenty, gdy potrzebują wsparcia, porady lub po prostu zwykłej rozmowy z kimś, kto rozumie ich sytuację, bo sam już tam był.

Taką okazję dają superwizje, czyli spotkania jeden-na-jeden z tutorem-mentorem w osobistych spotkaniach superwizyjnych. Jak wskazuje doświadczenie naszych tutorów korzystających z tej formy wsparcia, dzięki spotkaniom superwizyjnym lepiej potrafią zauważyć własne potrzeby i potrzeby podopiecznego, a także pomagają upewnić się co do stosowania konkretnych strategii tutorskich lub je skutecznie zrewidować.

Superwizja staje się szczególnie istotna, gdy w pracy tutorskiej pojawiają się problemy, pytania odnośnie stosowanych praktyk, a także potrzeba refleksji nad dotychczasową pracą tutorską.

 

Dla kogo?

  • Tutorów szkolnych i przedszkolnych
  • Tutorów akademickich
  • Tutorów w różnych organizacjach

 

W efekcie superwizji zyskasz:

  • indywidualnie wsparcie doświadczonego tutora-mentora
  • większą świadomość siebie jako tutora
  • informację zwrotną na temat mocnych i słabych stron pracy tutorskiej oraz
  • zbudowanie osobistego planu rozwoju tutorskiego

Koszt superwizji:

  • 275 zł brutto przy wykupieniu 1h
  • 255 zł brutto za godzinę przy wykupieniu pakietu 2h
  • 235 zł brutto za godzinę przy wykupieniu 3 lub więcej superwizji

Superwizje w powyższych cenach są dostępne w wybranych lokalizacjach lub poprzez Skype. W przypadku konieczności dojazdu superwizora doliczany jest koszt dojazdu.
Jedna superwizja trwa jedną godzinę zegarową.

Zapisz się już dziś -> SPRAWDŹ

W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Kontakt do konsultantów -> SPRAWDŹ

Rekomendacje

Superwizje były one dla mnie wsparciem i drogowskazem. Dzięki rozmowom uzyskałam wiele informacji zwrotnych na temat mojej pracy oraz dalszego postępowania z „tutikami”. Superwizor kierował moją uwagę na sedno problemu, podpowiadał rozwiązania, które się sprawdzały!
Chciałabym na swojej drodze spotykać takich ludzi!
Helena Zielińska

 

Zobaczysz, jak wiele mogą wnieść w Twoją praktykę oferowane superwizje; Twoja pierwsza praktyka tutoringu, która odbywać się będzie pod czujnym okiem Twojego osobistego Tutora bardzo ci ułatwi Twoja pracę zwłaszcza, gdy napotkasz bariery niemożliwe do przebycia – Superwizor wspomoże Cię i przekonasz się, ze nie ma rzeczy niemożliwych!
Agnieszka Borysewicz-Filipek, Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie

 

Superwizje pozwoliły mi przygotować się do tutoriali i poczuć się pewnie podczas spotkań z podopiecznymi. Nie zawsze narzędzia ze szkoleń można było zaadoptować dla uczniów gimnazjum, natomiast wsparcie superwizora i jego narzędzia były adekwatne do sytuacji. Bardzo pomocne okazały się propozycje filmów i wykładów. I oczywiście wielkie wsparcie superwizora. Empatia, zrozumienie i zapewnienie o dobrym kierunku działań były bezcenne.
Zofia Dajworska

Jeszcze raz serdecznie dziękuję mojemu superwizorowi za każde ze spotkań i słów które do mnie skierowała. Najbardziej utkwiło mi porównanie do przewoźnika który transportuje i towarzyszy, sam docierając na drugi brzeg. Współuczestniczenie superwizora w moim procesie doskonalenia tutorskiego było dla mnie bardzo ważne.
Elżbieta Miterka

 

Chcę gorąco podziękować mojemu superwizorowi za opiekę i wsparcie. Jej doświadczenie było mi bardzo pomocne i często albo utwierdzało w przekonaniu, że idę dobrą drogą, albo dawało sporo do myślenia. Ta forma wsparcia jest bardzo potrzebna początkującym, ponieważ mogą wymienić się doświadczeniami i przemyśleniami osobą bardzie doświadczoną. Wysoki poziom merytoryczny, ciepła i życzliwa atmosfera, uczucie rzeczywistego wsparcia, jakie mi towarzyszyły podczas spotkań, sprawiały, że oczekiwałam na nie z niecierpliwością.
Marzena Mazurek

 

Zaufali nam:

z01
z04
z04
z04
z05
z05a
z06
z07
z08
z09
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z16
z17
z18
z19
z20
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22

Indywidualne Superwizje
Kontakt Collegium Wratislaviense szkolenia@cw.edu.pl 71 727 79 10

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.