Design Thinking

Design Thinking to metoda tworzenia innowacyjnych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie wymagań i potrzeb użytkowników. Poprzez koncentrację na odbiorcy i interdyscyplinarne podejście, design thinking daje możliwość kreowania nieszablonowych rozwiązań; takich, które są pożądane przez użytkowników, są technologiczne wykonalne i uzasadnione ekonomicznie. Design thinking to metoda, która zmienia spojrzenie na biznes, otwiera nowe możliwości, a przede wszystkim pozwala odkryć to, co jest wyjątkowe, niszowe i nowatorskie. Wykorzystywana przez światowe firmy pomaga rozwijać portfolio produktów i usług, stanowi jednak doskonałe źródło inspiracji, nie tylko dla największych graczy, ale przede wszystkim także dla małych i średnich firm, startup,ów i wszystkich tych, którzy poszukują nowych rozwiązań.

 

Dla kogo?

  • wykładowców akademickich
  • firm, przedsiębiorstw
  • organizacji pozarządowych
  • instytucji administracji publicznej

 

Uczestnicy programu Design Thinking zyskają:

  • konkretne, nieszablonowe podejście do produktu i biznesu
  • lepsze dotarcie do rynku dzięki koncentracji na odbiorcy
  • większy zwrot z inwestycji w krótszym czasie
  • kreatywność dzięki, której zapewnią rozwój firmy na kolejne lata

Prowadzący

Przemysław Hałub – uczestnik pierwszej edycji programu „Top 500 Innovators” na Uniwersytecie Stanforda, obecnie pracuje w Centrum Badań EIT+, gdzie odpowiada za kontakty z kluczowymi klientami. Trener i praktyk Design Thinking, współzałożyciel portalu designthinking.pl. Naukowo zajmuje się innowacjami społecznymi, był stypendystą Uniwersytetu Humboldta w Berlinie oraz Felix Porsch – Johannes Denk – Stiftung w Monachium.

 

Program realizowany w formie zamkniętej dla konkretnej instytucji.

Terminy szkoleń oraz cenę za za dzień szkoleniowy ustalamy indywidualnie z zamawiającym.

W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Kontakt do konsultantów -> SPRAWDŹ

 

 

Zaufali nam:

z01
z04
z04
z04
z05
z05a
z06
z07
z08
z09
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z16
z17
z18
z19
z20
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22

Design Thinking
Kontakt Collegium Wratislaviense szkolenia@cw.edu.pl 71 727 79 10

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.