Sandra Hauke

placeholder-tutor

Sandra Hauke

Doświadczenie

Od zawsze pracowała jako sprzedawca-handlowiec. Pierwsze doświadczenie sprzedażowe zdobyła w branży kosmetycznej pracując najpierw na stanowisku Konsultant-Sprzedawca, a następnie Ekspert ds. Sprzedaży, w jednej z wiodących drogerii. Zajmowała się obsługą klientów oraz szkoleniem konsultantów w zakresie handlu. Tam owocnie rozwijała swoje umiejętności relacji z klientem, organizacji pracy administracyjnej, obserwacji pracowników pod kątem rozwoju, prowadzeniem szkoleń produktowych i umiejętności interpersonalnych oraz analizy wyników. Wybrała Collegium Wratislaviense, jako kolejny etap rozwoju w roli handlowca, w nowym otoczeniu, które pomoże poznać tajniki sprzedaży na poziomie premium.

Edukacja

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Europeistyka.

Osobiście

Interesuje się psychologią społeczną oraz kosmetologią. Jest osobą empatyczną i uwielbia rozmowy o życiu. Wolne chwile spędza na przemierzaniu nieznanych dróg na rowerze MTB wraz z narzeczonym. Bardzo ważne są dla niej rytuały rodzinne, np. niedzielne obiady w gronie najbliższych.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.