Renata Lipińska

placeholder-tutor

Renata Lipińska

Doświadczenie
Od ponad 15 lat pogłębia swoja wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzedaży, zarządzania i planowania procesami sprzedaży. W swojej pracy stara się działać nieszablonowo i podchodzi z ciekawością i empatią do każdego człowieka, z którym współpracuje. W ciągu ostatnich miesięcy zdobyła również cenne doświadczenie w organizowaniu szkoleń sprzedażowych dla firm. Jej motto to „rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”

Edukacja
Absolwentka Politechniki Łódzkiej ,wydziału Inżynierii procesowej i Chemicznej. Zawodowo zainteresowana sprzedażą i ogólnie pojęta obsługa klienta. Ponadto interesuje się marketingiem i socialmediami .

Osobiście
Na swojej drodze zawodowej i prywatnej stara otaczać się ludźmi pozytywnie nastawionymi do świata, którzy nieustannie będą ją inspirują. Wolne chwile spędza na rowerze, w bibliotece bądź księgarni. Miłośniczka wszelkiego rodzaju kryminałów

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.