Paweł Mazanka

placeholder-tutor

Paweł Mazanka

Trener i superwizor tutorów

Doświadczenie

Paweł zajmuje się tutoringiem, nauczaniem oraz zarządzaniem szkołami od 2005 roku. Zrealizował ponad 2000 godzin procesów tutoringowych, pracując z rodzicami, pedagogami, menadżerami i uczniami. Prowadzi gabinet psychoterapii. W swojej pracy łączy metody psychodynamiczne z humanistyczno-egzystencjalnymi. Jego doświadczenie obejmuje ponad 1800 godzin szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji wychowawczych dla rodziców, psychologów, pedagogów oraz zarządzających organizacjami biznesowymi i edukacyjnymi.

 

Edukacja

Paweł jest absolwentem filozofii i pedagogiki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył kursy i szkolenia: podstawy psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, Szkołę Tutorów Collegium Wratislaviense oraz serię szkoleń w zakresie zarządzania instytucjami edukacyjnymi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii. Swoje umiejętności doskonali podczas studiów psychoterapeutycznych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 

Osobiście

W swojej karierze zawodowej miał szczęście poznać wielu mądrych, uczciwych, przedsiębiorczych i szlachetnych ludzi, którzy nieustannie go inspirują, a te inspiracje chce przekazywać innym. Wolne chwile spędza z rodziną i przyjaciółmi. Lubi pływać, jeździć na rowerze i strzelać z Mossberga. Jest wielbicielem literatury klasycznej.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.