Patryk Szczegielniak

placeholder-tutor

Patryk Szczegielniak

Doświadczenie

Od samego początku, jego praca była związana z bezpośrednim kontaktem z klientem. Doradztwo odnośnie doboru najlepszego produktu do potrzeb klienta oraz odkrywanie ich poprzez rozmowę, to rzeczy na które zwraca największą uwagę. Praca z różnym asortymentem oraz typami klienta, pozwoliła mu na wyrobienie u siebie indywidualnego podejścia do każdego konsumenta. Obecnie, bycie częścią Collegium Wratislaviense, jest dla niego kolejnym wyzwaniem na ścieżce kariery, a także okazją poszerzenia swojego doświadczenia.

Edukacja

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Licencjat zakończył na kierunku „Menedżer sportu”, a tytuł magistra uzyskał z obszaru „Trener Personalny”.

Osobiście

Wielki miłośnik muzyki, sportu oraz streetwearu. Wypad w góry czy na długą przejażdżkę rowerową to jego recepta na spokój ducha.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.