Natalia Stępień-Lampa

placeholder-tutor

Natalia Stępień-Lampa

Doświadczenie

Wykładowca akademicki, adiunkt w Zakładzie Polityki Społecznej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Współtworzy Uniwersytet Śląski Młodzieży – inicjatywę edukacyjną skierowaną do młodzieży uczęszczającej do szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Jest trenerem Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów, gdzie prowadzi warsztaty z zakresu wiedzy o społeczeństwie. Współpracuje z Uniwersytetem Śląskim dla Nauczycieli, prowadząc szkolenia dla pedagogów z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji oraz gier i zabaw.

Edukacja

W 2014 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk społecznych. W pracy naukowej zajmuje się zagadnieniami związanymi z edukacją, polityką edukacyjną i jej rolą w systemie polityki społecznej. W 2009 roku ukończyła kurs przygotowania pedagogicznego, a w 2010 Szkołę Trenerów Biznesu. Jest również absolwentką Szkoły Tutorów Akademickich.

Osobiście

Zakochana w górach (w szczególności w Tatrach i Alpach), miłośniczka podróży i wszelakich sportów (zwłaszcza jazdy na rolkach, badmintona, siatkówki i narciarstwa zjazdowego). W czasie wolnym pochłania kryminały i książki fantasy, a także gra w „planszówki”.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.