Monika Jackowska

placeholder-tutor

Monika Jackowska

DOŚWIADCZENIE:

Jest Cerftyfikowanym Coachem, Trenerem i Tutorem z ponad 8-letnim doświadczeniem menedżerskim w budowaniu i zarządzaniu zespołem w branży sprzedażowej oraz edukacyjnej. Specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń z obszarów kompetencji miękkich dla zespołów placówek oświatowych oraz coachingów zespołowych dla mikro i małych przedsiębiorstw. Współtworzy projekt rozwojowy dla Kobiet „Kwitnące Wiśnie”. Współpracuje z Biurem Karier UWr będąc Mentorem dla studentów, a ponadto wspiera działania NGO jako Szkoleniowiec i Coach w obszarach aktywizacji zawodowej i społecznej uczestników projektów. Dysponuje doświadczeniem w pracy za granicą, w międzynarodowym środowisku. Bezustannie pogłębia wiedzę z zakresu swoich zainteresowań, czyli: rozwijania indywidualnych ludzkich predyspozycji i talentów, wzbudzania motywacji do efektywnego działania, rozwiązywania konfliktów oraz problemów w zespołach.

EDUKACJA:

Z wykształcenia Pedagog (Dolnośląska Szkoła Wyższa Edukacji). Ukończyła studia podyplomowe z Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, a także Studia Zawodowe Coachingu oraz kurs Professional Team Coach w Instytucie Rozwoju i Komunikacji Mukoid. Na swoim koncie ma także ukończony Intensive English Course w Wielkiej Brytanii oraz kurs Mindfulness Based Stress Reduction. Uważa, że doskonalenie siebie, to nauka na całe życie.

OSOBIŚCIE:

Uwielbia nowe wyzwania i wierzy że „marzenia się nie spełniają- marzenia się spełnia”. Dlatego bierze sprawy w swoje ręce i działa. Ma na swoim koncie przebiegnięte półmaratony, lot na paralotni czy wędrówkę szlakiem Compostela. Celebruje wolne chwile w gronie najbliższych, bo pielęgnowanie ważnych relacji to jeden z jej priorytetów w życiu. Gdy potrzebuje zregenerować siły: biega i ćwiczy Mindfulness, które pomagają złapać oddech od codziennych spraw i przywrócić nową energię do dalszych działań. Uwielbia smakować nowe potrawy, podróżować, poznawać ciekawych ludzi, czytać książki i tańczyć salsę….

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.