Monika Jackowska

placeholder-tutor

Monika Jackowska

 

ZAWODOWO:

Akredytowany Coach ACC ICF i Team Coach, trener rozwoju kompetencji osobistych. Ponad 8-letnie doświadczenie managerskie w branży sprzedażowej oraz edukacyjnej, na sali szkoleniowej oraz  w indywidualnych procesach coachingowych i tutorskich. Jako Certyfikowany Tutor i trener Collegium Wratislaviense, prowadzi szkolenia dla  przedszkoli, szkół i wyższych uczelni, rozwijając indywidualne kompetencje miękkie uczestników naszych programów rozwojowych.

Współdziała z organizacjami pozarządowymi,  m.in. w ramach projektu Dream Worker z Fundacją „Samodzielni Robinsonowie” w systemie edukacji spersonalizowanej, pomaga osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich edukacji, rozwoju zawodowym oraz osobistym. Współtworzy program rozwojowy dla Kobiet „Kwitnące Wiśnie”.

 

EDUKACJA

Z wykształcenia pedagog z wieloletnią praktyką pracy w zawodzie managera placówki oświatowej i nauczyciela. Ukończyła studia podyplomowe z Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, a także Studia Zawodowe Coachingu oraz kurs Professional  Team Coach w Instytucie Rozwoju i Komunikacji Mukoid. W 2018 roku uzyskała tytuł profesjonalnego coacha: Associated Certified Coach w International Coach Federation. Na swoim koncie ma także ukończony Intensive English Course w Wielkiej Brytanii oraz kurs Mindfulnes Based Stress Reduction.

 

OSOBIŚCIE:

Wszystko co robi, stara się opierać na 3 drogowskazach: ROZWÓJ, AUTENTYCZNOŚĆ , SPEŁNIENIE. A kiedy po intensywnych działaniach potrzebuje wytchnienia pakuje plecak i łapię równowagę na górskich szlakach lub spacerując brzegiem morza.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.