Maria Libiszewska

placeholder-tutor

Maria Libiszewska

Trenerka, coach, tutorka i mentorka

Doświadczenie

Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleń dla szkół, firm i organizacji w całej Polsce. Projektuje procesy rozwojowe i szkolenia z zakresu kompetencji przywódczych i kompetencji miękkich. Na co dzień w roli HR Biznes Partnera wdraża zmiany, które pozwalają ludziom i organizacjom rozwijać potencjał, realizować cele i tworzyć nową jakość w kulturze pracy. Potrafi budować efektywne zespoły, identyfikować i rozwiązywać problemy. Tworzy innym warunki sprzyjające kreatywnemu szukaniu rozwiązań i projektowaniu innowacyjnych narzędzi i metod pracy z ludźmi. Lubi zadawać pytania, prowokować do myślenia i wzmacniać różnorodność. We współpracy z Uniwersytetem Dzieci prowadzi warsztaty dla uczniów i nauczycieli z obszaru kompetencji społecznych. Współzałożycielka Stowarzyszenia 4zmiana wspierającego ludzi w utrzymywaniu work-life balance. Współautorka metody rozwijania kompetencji rodzicielskich „Budujące rodzicielstwo”.

Edukacja

Z wykształcenia psycholog i pedagog. Absolwentka Szkoły Tutorów, Szkoły Mentorów, Szkoły Coachingu Work-Life Balance, Szkoły dla Rodziców i Wychowańców, specjalistycznych kursów pracy metodami aktywnymi, Nonviolent Communication, Parenting by Connection, Design Thinking i szkoleń z zakresu zarządzania projektami (PMBoK/PMI, Professional Scrum Master). Uczestniczyła również w międzynarodowym projekcie „Soft Skills – Empowered Parents, Miękkie Umiejętności – Umocnieni Rodzice”.

Osobiście

Łodzianka, na co dzień dopingująca Łodzi z Krakowa. Jej pasją jest świat emocji, a misją rozwijanie inteligencji emocjonalnej oraz umiejętności twórczego korzystania z uczuć podczas nauki, podejmowania decyzji i budowania relacji. Dostarcza więc emocji bliskim podczas podróży, wspólnego gotowania oraz wymyślania nowych przygód.
Pielęgnuje w sobie pozytywność: docenianie małych rzeczy, radość z bycia z innymi oraz wdzięczność, za to co ją spotyka. Zaraża też innych jasną stroną mocy.

 

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.