Luiza Weder

placeholder-tutor

Luiza Weder

Trener i superwizor tutorów w Collegium Wratislaviense.

Doświadczenie

Psycholog- praktyk, tutor rozwoju osobistego i zawodowego, trener i superwizor tutoringu. Certyfikowany Trener Points of You® – inspirującej metody wychodzenia poza schematy myślowe w rozwoju indywidualnym, grupowym i organizacyjnym. Realizuje audyty psychologiczne, zajmuje się ewaluacją i wyznaczaniem planów rozwoju kompetencji osób i zespołów, w tym m.in. kompetencji tutorskich. Na co dzień psycholog pracujący kompleksowo z osobami bezrobotnymi i dokonującymi zmian zawodowych. Wcześniej także mediator w sprawach sądowych i pozasądowych. Posiada doświadczenie w pracy ze środowiskiem szkolnym i akademickim, biznesem, organizacjami pozarządowymi i administracją publiczną, a także ze studentami i młodzieżą szkolną. Ponad 4000 zrealizowanych godzin szkoleń i 2500 konsultacji indywidualnych (gł. tutoring rozwojowy i tutoring kariery, konsultacje psychologiczne, IPD, superwizja). Pracuje w duchu transformacyjno-rozwojowym, wspierając innych w odkrywania osobistego potencjału, wartości i misji.

Edukacja

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS, podyplomowo absolwentka międzynarodowej certyfikacji trenerskiej Points of You®, Szkoły Treningu Grupowego Haliny Nałęcz-Nieniewskiej, Szkoły Transformacyjno-Rozwojowej Akademii Mistrzów Treningu GT Mentor w Krakowie oraz innych szkoleń u ekspertów polskich i zagranicznych z zakresu min. pomocy psychologicznej, dialogu motywacyjnego i rozwiązywania konfliktów.

Osobiście

Miłośniczka zwierząt, natury i twórczości wszelakiej. Pisze, rysuje, nadaje drugie życie meblom z „duszą”. Trenuje Krav-Maga. W ciągłej drodze inspirowania innych, jak i samej siebie.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.