Julia Kawalec

placeholder-tutor

Julia Kawalec

Trener

Tutor

Superwizor

 

Doświadczenie

Julia przez kilka lat była psychologiem szkolnym w prywatnej szkole podstawowej i gimnazjum. Tam też zdobywała swoje pierwsze doświadczenia jako tutor, a potem koordynator programu tutoringowego dla wszystkich nauczycieli w szkole. Następnie jej droga zawodowa skręciła w kierunku psychoterapeutycznej pomocy ludziom, którą zajmuje się do dziś w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej CPP w Warszawie.

Edukacja

Julia ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obecnie doktoryzuje się z zakresu psychologii uzależnień w Katedrze Wychowawczej. Ukończyła także Szkołę Trenerów Drama Way oraz Studium Coachingu MLC – szkoły te wyposażyły ją w umiejętności do rozwojowej pracy z ludźmi. Obecnie eksploruje ścieżki terapeutyczne w ramach studium terapii uzależnień i współuzależnieni a także w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia.

Osobiście

Jest pasjonatką swojej pracy, zaangażowaną w życie kościoła chrześcijanką oraz miłośniczką tańca użytkowego.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.