Jakub Kordek

placeholder-tutor

Jakub Kordek

Doświadczenie

Od zawsze towarzyszyła mu praca z klientem, w której dbał o długofalowe relacje. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywał w sprzedaży bezpośredniej. Równolegle działał aktywnie w wolontariacie, który zaowocował funkcją koordynatora turniejów piłkarskich. Tam rozwijał swoje umiejętności planowania i organizacji. Ostatnio poszerzał swoje kompetencje jako doradca klienta biznesowego, gdzie budował relacje biznesowe z partnerami. Obecnie bycie częścią Collegium Wratislaviense to dla niego kolejny etap, w którym może wykorzystywać swoje doświadczenie, a także poznawać tajniki prowadzenia szkoleń.

Edukacja

Absolwent dwóch wrocławskich uczelni. Licencjat otrzymał na Akademii Wychowania Fizycznego z obszaru zarządzania sportem. Swoje studia magisterskie kontynuował na Uniwersytecie Ekonomicznym gdzie poszerzał swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami.

Osobiście

Wieki miłośnik sportu i biografii. W wolnych chwilach biega lub uprawia bouldering.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.