Dorota Wlaźlak

placeholder-tutor

Dorota Wlaźlak

Członek Zarządu w Collegium Wratislaviense. Opiekun programu Akredytacji Tutorskiej odpowiedzialna również za działania marketingowe oraz rozwój Collegium.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywała zarządzając działami marketingu i rozwoju w obszarze edukacji oraz turystyki zdrowotnej. Największe doświadczenie zdobyła kierując Centrum Kreowania Kariery na wałbrzyskiej uczelni wyższej. Odpowiadała tam za rekrutację na studia, opiekę nad studentami w ramach biura karier oraz absolwentami w ramach programu absolwent. Posiada bogate doświadczenie w  pozyskiwaniu środków publicznych na realizację  projektów które koordynowała, również w partnerstwie z innymi podmiotami. Doświadczona managera w obszarze marketingu, na bieżąco uzupełniająca wiedzę podczas licznych szkoleń i kongresów.

Edukacja

Ukończyła zarządzane i marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.  Zawodowo zainteresowana marketingiem, socialmediami oraz PR. Certyfikowany tutor oraz trener VCC.

Osobiście

Spełniona w życiu zawodowym i osobistym, dumna mama zdolnej studentki oraz właścicielka najsłodszego wyżła weimarskiego. Uwielbia naturę, długie spacery po lesie i dobrą muzykę.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.