Damian Godlewski

placeholder-tutor

Damian Godlewski

Damian jest Członkiem Zarządu i Dyrektorem ds. szkoleń i sprzedaży Collegium. Jest odpowiedzialny za planowanie i uruchamianie programów szkoleniowych Collegium w całej Polsce. Oprócz tego rozwija zespół koordynatorów i asystentów ds. szkoleń.

Doświadczenie

Damian koncentruje się na szerzeniu misji i idei Collegium na jak największą skale poprzez współprace ze szkołami, uczelniami oraz instytucjami edukacyjnymi w całej Polsce. Posiada bogate doświadczenie w zakresie sprzedaży, zarządzania, planowania i uruchamiania programów szkoleniowych.
Jako trener i tutor realizował wiele projektów dla młodzieży mających na celu rozwój ich pasji i zainteresowań m.in „Ekspresja Talentów”, „Od Hobby do Sukcesu”, „Akademia Liderów”. Na co dzień pasjonat rozwoju osobistego, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Edukacja

Ukończył studia podyplomowe z zarządzania sprzedażą na Wyższej Szkole Bankowej.
Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego i Opolskiego kończąc specjalizację doradztwo zawodowe i coaching kariery.
Umiejętności menedżerskie i trenerskie zdobywał podczas Polsko – Angielskiej Szkoły Trenerów, Szkoły Coachów oraz licznych kursach z zakresu rozwoju osobistego m.in Interim Management.

Osobiście

Muzyk, gitarzysta i menedżer zespołów muzycznych. Miłośnik klasycznego rocka, pasjonat wszelakich podróży, wspinaczki, pływania oraz dobrego jedzenia

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.