Bartosz Fingas

placeholder-tutor

Bartosz Fingas

Bartosz jest tutorem i trenerem w Collegium oraz zajmuje się organizacją Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu. Prowadzi szkolenia z zakresu tutornigu, rozwoju talentów oraz mentoringu.

Doświadczenie:

Bartosz prowadzi szkolenia z zakresu tutoringu w ramach otwartej Szkoły Tutorów, a także jako trener i konsultant w ramach programów wdrożeniowych dla szkół i uczelni wyższych (m.in. UW, UG, UEK, UAM). Posiada również doświadczenie we wdrażaniu mentoringu w administracji (MSW) i biznesie (m.in. Enea). Posiada doświadczenie ponad 2000 zrealizowanych godzin szkoleniowych. Oprócz prowadzenia szkoleń, Bartosz pracuje z młodzieżą i studentami w ramach programów tutorskich i liderskich takich jak Program Tutor czy Akademia Liderów. Jest autorem kilku artykułów na temat tutorningu i mentoringu oraz współredaktorem książki “Tutoring. Teoria, praktyka, studia przypadków”. Corocznie kieruje organizacją Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu. Poza tutoringiem jego pasją jest filozofia: prowadzi swoje autorskie warsztaty z zakresu filozofii praktycznej m.in. na Uniwersytecie Otwartym UW.

Edukacja:

Absolwent filozofii i historii w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu i Administracji przy Instytucie Zarządzania przez Wartości WSFiZ, a obecnie przygotowuje interdyscyplinarny doktorat w Instytucie Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim na temat filozoficznych aspektów rozwoju osobistego. Był stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Osobiście:

Szczęśliwy mąż i ojciec, w wolnych chwilach lubi słuchać rocka progresywnego i muzyki klasycznej. Niespełniony perkusista, który planuje powrócić do grania.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.