Barbara Habrych

placeholder-tutor

Barbara Habrych

Doświadczenie

Barbara jest trenerką biznesu i edukacji, specjalistką HR i rekruterką. Ma wieloletnie doświadczenie we wspieraniu rozwoju menedżerów dużej organizacji, a także w start-upie rekrutacyjnym.

Tworzyła programy rozwojowe dla pracowników  i menedżerów budowanych w oparciu o modele efektywności biznesowej. Jest współautorką eksperckiego podręcznika HRM.

Zajmowała się projektowaniem i wdrażaniem procesów HR: adaptacja, rozwój i wsparcie dla menadżerów w zakresie zarządzania i relacji w zespole, programy talentowe, sukcesja, mentoring, zarządzanie szkoleniami, dzielenie się wiedzą w organizacji, wspieranie rozwoju kultury organizacyjnej.

 

Obecnie, zgodnie ze swoją misją, jaką jest przeniesienie najlepszych praktyk z biznesu do edukacji, pracuje jako doradca zawodowy, wykładowca akademicki oraz trener.

Praktykę doradztwa zawodowego opiera o personalizację i budowanie relacji, wykorzystując narzędzia stosowane w tutoringu i coachingu. Jej talentem jest odkrywanie, nazywanie i rozwijanie talentów u innych.

 

Wiedzą i doświadczeniem dzieli się w formie artykułów eksperckich publikowanych na platformie na rzecz uczenia się dorosłych EPALE.

 

Wspiera jako wolontariusz i współpracownik Akademię Przyszłości, fundację Zaczytani.org, stowarzyszenie Siemacha.

 

Edukacja

Jest absolwentką  Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku pedagogika (specjalności: pedagogika rodzinna i psychologia społeczna w edukacji) oraz podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Ukończyła szereg szkoleń train the trainer oraz szkolenie dla trenerów rozwoju kompetencji społecznych.

Certyfikowana tutorka i konsultantka DISC D3 – narzędzia badania kompetencji, które pomaga diagnozować i rozwijać potencjał.

Osobiście

Zapalona amatorka aqua fitness i zielonej herbaty. Jako zasłużony honorowy dawca krwi, wspiera ideę honorowego krwiodawstwa.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.