Agnieszka Biernacka

placeholder-tutor

Agnieszka Biernacka

Doświadczenie

Sprzedażą z pasją zajmuje się od 2008 roku, sukcesywnie zwiększając swoje doświadczenie w pracy z klientami. Od 2015 roku działa w branży doradczo – szkoleniowej i to z nią właśnie wiąże swoją dalszą karierę. Lubi kontakt z ludźmi. Czerpie dużą satysfakcję z możliwości doradzania innym w kwestii doboru szkoleń i ukierunkowania ich na ich własnej ścieżce rozwoju.

Collegium Wratislaviense to dla niej następny krok do rozwoju i możliwość przeniesienia dobrych praktyk ze współpracy z biznesem do sektora edukacji, aby być wsparciem w doskonaleniu przedstawicieli oświaty.

Edukacja

Absolwentka dwóch kierunków: Handel zagraniczny na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Prawo handlowe i gospodarcze na Uniwersytecie Wrocławskim.

Osobiście

W wolnym czasie poświęca się rozwojowi osobistemu. Wyciszenia szuka w medytacji i pracy z oddechem. Jej hobby to także psychologia, chętnie zgłębia wiedzę w tym zakresie. Ceni sobie kontakt z naturą oraz wycieczki rowerowe. Ma też pokaźną kolekcję minerałów i kamieni szlachetnych.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.