Agata Skikiewicz

placeholder-tutor

Agata Skikiewicz

Doświadczenie

Pierwsze doświadczenie zdobywała w branży edukacyjnej jako konsultant edukacyjny w wiodącym na rynku wydawnictwie; zajmowała się kompleksową obsługą instytucji takich jak szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Pozwoliło jej to na zapoznanie się ze specyfiką polskiej oświaty oraz wzbudziło głębsze zainteresowanie branżą edukacyjną. Collegium Wratislaviense to dla niej następny krok w budowaniu doświadczenia, okazja do rozwinięcia skrzydeł, zdobywania wiedzy i dalszego profesjonalnego rozwoju.

Edukacja

Swoją edukację zwiazała z uczelniami opolskimi: na Uniwersytecie Opolskim ukończyła studia magisterskie z ekonomii, na Politechnice Opolskiej wychowanie fizyczne.

Osobiście

Pełna energii i sympatii do ludzi, gdyż najważniejszy jest dla niej szacunek do drugiego człowieka. Od dziecka żyjąca sportem – do dziś profesjonalnie gra w siatkówkę i uwielbia wszystko związane z tą dyscypliną. Determinacja i optymizm często stawiają ją w roli człowieka od zadań niemożliwych. Wolny czas spędza najchętniej z książką lub przyjaciółmi.

 

 

 

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.