cover-poziom2

Przywództwo i innowacje

Programy z zakresu przywództwo i innowacje

Zobacz wszystkie programy

Aktualności

Zobacz więcej aktualności

Strefa Wiedzy z dziedziny Przywództwo i innowacje

Zobacz więcej artykułów

Przywództwo i innowacje – nasze podejście

Kto lub co wyznacza możliwości rozwoju organizacji, roztacza horyzonty jej wzrostu? To przywódca, lider organizacji. Od unikalnego połączenia jego wizji, osobowości, sposobu postępowania z ludźmi oraz kompetencji zarządczych zależy, czy organizacja będzie się trwale rozwijać i przezwyciężać kryzysy, czy też popadać w stagnację i marnować swój potencjał.

W Collegium Wratislaviense patrzymy na przywództwo integralnie i holistycznie. Skuteczny lider jest wzorem spójności między głoszonymi wartościami a postępowaniem. Jego przywództwo jest oparte na autentyczności – własnych życiowych doświadczeniach oraz głębokich przekonaniach, które są dla niego źródłem sensu i motywacji w działaniu. Pozwalają mu również czerpać satysfakcję z działania i poczucie, że jest we właściwym dla siebie miejscu, służąc właściwym celom i wartościom.

Prowadząc szkolenia i programy rozwojowe z zakresu przywództwa i innowacji łączymy dwa światy wydobywając z nich to, co najcenniejsze. Ze świata biznesu czerpiemy doświadczenie i narzędzia skutecznego działania i osiągania wymiernych rezultatów. Ze świata edukacji i akademii czerpiemy etos i wysokie standardy działania oparte na wartościach i poszukiwaniu prawdy.

To unikalne połączenie sprawia, że metod przywództwa oraz innowacyjnej edukacji i zarządzania nie traktujemy jako zwykłych narzędzi. Dbamy o ich spójność z wyznawanymi przez daną organizację wartościami, co przekłada się zarówno na sprzyjającą pracy i rozwojowi atmosferę w organizacji oraz na osiąganie konkretnych, wysokich wyników.

Zespół trenerów

Zobacz cały zespół

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.