Misją Collegium Wratislaviense Jest Inspirowanie Do Wielkości.
To Zdolność Do Stawiania Sobie Porywających, Ambitnych Celów i Ich Skutecznego Realizowania.

Biuro:
tel.: 71 727 79 10
e-mail: collegium[at]cw.edu.pl

Collegium Wratislaviense sp. z o.o.
ul. Łaciarska 4/105
50-104 Wrocław

NIP: 895 197 24 68
REGON: 021251817

Konto bankowe:
BGŻ BNP Paribas SA 80 1600 1462 1871 7586 4000 0003

Rejestr Sądowy:
Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej KRS 0000355613

Programy rozwojowe dla edukacji i biznesu:

Agnieszka Biernacka
Agnieszka BiernackaStarszy specjalista ds. szkoleń i programów rozwojowych
E-mail: agnieszka.biernacka@cw.edu.pl
Tel: +48 533 269 288
Agata Skikiewicz
Agata SkikiewiczSpecjalista ds. szkoleń i programów rozwojowych
E-mail: agata.skikiewicz@cw.edu.pl
Tel: +48 795 946 427
Lidia Prabucka
Lidia PrabuckaProgramy rozwojowe dla biznesu
E-mail: lidia.prabucka@cw.edu.pl
Tel: +48 531 731 643

IX Międzynarodowy Kongres Tutoringu:

Natalia Matejko
Natalia MatejkoMarketing, organizacja Kongresu
E-mail: natalia.matejko@cw.edu.pl

Sprawy organizacyjne szkoleń i programów rozwojowych:

Julia Nowak
Julia NowakAsystentka biura
E-mail: julia.nowak@cw.edu.pl
Tel: 71 727 79 10
Agnieszka Cichoszewska
Agnieszka CichoszewskaKierownik biura, prokurent
E-mail: agnieszka.cichoszewska@cw.edu.pl
Tel: +48 733 332 734

Bądźmy w kontakcie!