Autor: Natalia Matejko

Czy w środowisku sportowym znajdzie się miejsce na tutoring? ⚽️

Fakty mówią same za siebie – wskazuje na to ogromne zainteresowanie konferencją organizowaną przez Portal wGrze.

Tutoring to wyznaczanie celów, poznawanie siebie, przekraczanie własnych ograniczeń, motywowanie… Brzmi znajomo? Trenerom sportowym oraz nauczycielom z pewnością bliskie są te elementy.

A co jeśli odnieść je nie tylko do sportu, ale do całościowego rozwoju ucznia, jak to ma miejsce w tutoringu? 💭

Już 15 grudnia kierownik programowy, trener i tutor Collegium Wratislaviense Bartosz Fingas wystąpi w roli prelegenta na konferencji „Coaching, tutoring i mentoring w pracy trenera sportowego”.

Wydarzenie odbędzie się:

⚽️ stacjonarnie – Tarczyński Arena Wrocław,

⚽️ w przestrzeni wirtualnej – streaming online.

Jeśli:

💭 chcielibyście poznać tutoring w pracy z uczniem i rodzicem,

💭 poszukujecie inspiracji do wykorzystywania tutoringu w pracy trenera i/lub nauczyciela,

💭 zastanawiacie się nad poszerzeniem swojej oferty wsparcia uczniów o pracę tutorską…

… Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji.

Do zobaczenia na Tarczyński Arena Wrocław już 15 grudnia!