Autor:

Ogłaszamy temat przewodni X MKT!

Zdarzają się momenty, które angażują nas w emocjonujące dyskusje dotyczące kanonów: piękna, lektur szkolnych, muzycznych, mody…

Z jednej strony wybrzmiewają głosy tych, którzy uważają, że powinien on być jeden i niezmienny, aby jak najlepiej przekazywał wysokie standardy oraz pozwalał poznawać idee kształtujące naszą tożsamość. Z drugiej słyszymy o nieadekwatności starych idei do współczesnych wyzwań i konieczność podążania za światem, który definiuje zmiana. Są jeszcze inne poglądy – przyjmujemy kanon, który charakteryzuje większa elastyczność.

Tematem przewodnim jubileuszowej edycji największego wydarzenia tutorskiego w Polsce będzie: „Tutorski kanon na XXI wiek – nudny schemat czy mapa drogowa na życie?”

Zapraszamy do zapisów na X Międzynarodowy Kongres Tutoringu osoby, które poszukują odpowiedzi na pytania:

• O czym rozmawiać z uczniami/studentami?
  • Jak poszerzać ich horyzonty?
  • W jaki sposób inspirować i pokazywać to, o czym „nie wiedzą, że nie wiedzą”?
Zapraszamy do zapisów na X Międzynarodowy Kongres Tutoringu!