innowacyjna dydaktyka nowy termin szkolenie wykładowca

Mamy ważny komunikat dla osób, które chciałyby zostać pionierami nowoczesnej dydaktyki! 🔈

Po wielu rozmowach z wykładowcami koncentrującymi uwagę na rozwoju w kierunku innowacyjnej dydaktyki, nasunęły nam się 2 kluczowe wnioski… 💭

👇🏼 Po pierwsze:

Nasza aktualizacja struktury programu i tematów proponowanych w ramach szkolenia „Między sztuką a rzemiosłem – na co postawić, aby zaangażować studentów?” zdecydowanie wzbudziła Wasze zainteresowanie. Cieszą nas rozmowy, w których sygnalizujecie nam, że program idealnie wpisuje się w Wasze potrzeby i wizje innowacyjnej, współczesnej dydaktyki.

👇🏼 Po drugie:

Niestety tylko niektórym z Was odpowiada zaproponowany przez nas termin szkolenia. Wielość realizowanych przez Was projektów oraz wewnętrzne inicjatywy uczelniane ograniczają Wasze zasoby czasowe, a co za tym idzie – uniemożliwiają Wam udział w naszym programie.

Zależy nam na tym, abyście mieli możliwość aktywnego udziału w naszym programie. Właśnie dlatego postanowiliśmy przesunąć Sztukę Dydaktyki Akademickiej na okres wakacyjny. Nowe terminy ogłosimy niebawem, jednak Wy wciąż możecie zgłaszać chęć udziału w SDA w te wakacje! 💙

Nie testuj na studentach. Przetestuj na szkoleniu! 🎓