międzynarodowy kongres tutoringu tutoring tutor

Dowiedz się, jak będzie wyglądało największe wydarzenie tutorskie w Polsce – IX Międzynarodowy Kongres Tutoringu!

Tegoroczny Kongres to dwa intensywne dni spotkań z inspirującymi osobowościami z sektora nauki i edukacji.

Piątek 23.09.2022 r. (Wrocław / online)

Pierwszy dzień Kongresu to przede wszystkim możliwość udziału w angażujących wymianach argumentów/opinii. Nie doprowadzą one uczestników dyskusji do wspólnych rozwiązań, jednak z pewnością wskażą najbardziej korzystną, spersonalizowaną ścieżkę rozwoju Państwa miejsca pracy.

Przestrzeń na inspirujące rozmowy znajdą Państwo nie tylko na piątkowych panelach! W tym roku warsztat premium odbędzie się podczas klimatycznego rejsu po Wrocławiu. Będzie on okazją do wymiany myśli z naszymi doświadczonymi trenerami, kierownikiem programowym, a także prezesem Collegium – Piotrem Czekierdą. Zostanie wtedy również ogłoszona Tutorska Inspiracja Roku 2021/2022.

Sobota 24.09.2022 r. (warsztaty)

Drugi dzień Kongresu to czas na wzbogacenie i pogłębienie swoich umiejętności tutorskich. Będzie to możliwe podczas dwóch pięciogodzinnych warsztatów narzędziowych.

Tematyka warsztatowa Kongresu: tutoring, nowoczesne sposoby dotarcia do ucznia/studenta, work-life balance, wystąpienia publiczne.

Tematy, szczegółowe opisy oraz trenerów warsztatowych znajdą Państwo na oficjalnej stronie IX Międzynarodowego Kongresu Tutoringu.

Korzyści płynące z IX Międzynarodowego Kongresu Tutoringu

• Możliwość uzyskania 2 zaświadczeń – obserwując ogromne zainteresowanie warsztatami narzędziowymi podczas poprzednich edycji Kongresu, postanowiliśmy w tym roku wyjść do Państwa z propozycją pięciu tematów, które aktualnie budzą największą ciekawość wśród osób pracujących w środowisku szkolnym/akademickim. Sobota (24 września) to okazja do wzięcia udziału w dwóch 5-godzinnych warsztatach.

• IX MKT to przestrzeń do inspirujących, angażujących spotkań z ludźmi, z którymi połączą Państwa zainteresowania oraz ambicje – udział w tegorocznym wydarzeniu otworzy wiele dyskusji, a także pomoże wypracować różne możliwości zmierzenia się z wyzwaniami, z którymi spotykacie się Państwo podczas pracy w szkole/na uczelni.

• Oferowane przez Collegium Wratislaviense zaświadczenie jest uznawane przez instytucje na wszystkich poziomach edukacyjnych do ścieżki awansu – dodatkową korzyścią IX Międzynarodowego Kongresu Tutoringu jest wzbogacenie Państwa w umiejętności efektywnego dotarcia do ucznia/studenta z wykorzystaniem kreatywnych, nieszablonowych narzędzi; nabrania pewności siebie podczas wystąpień publicznych czy odnalezieniu work-life balance w świecie, który charakteryzuje dynamizm oraz pogoń za zmianą.

Zapraszamy do zapisów na IX Międzynarodowy Kongres Tutoringu!