Autor: Agnieszka Cichoszewska

Podziel si─Ö

mi─Ödzynarodowy kongres tutoringu tutoring tutor

Dowiedz si─Ö, jak b─Ödzie wygl─ůda┼éo najwi─Öksze wydarzenie tutorskie w Polsce ÔÇô IX Mi─Ödzynarodowy Kongres Tutoringu!

Tegoroczny Kongres to dwa intensywne dni spotka┼ä z inspiruj─ůcymi osobowo┼Ťciami z sektora nauki i edukacji.

Pi─ůtek 23.09.2022 r. (Wroc┼éaw / online)

Pierwszy dzie┼ä Kongresu to przede wszystkim mo┼╝liwo┼Ť─ç udzia┼éu w anga┼╝uj─ůcych wymianach argument├│w/opinii. Nie doprowadz─ů one uczestnik├│w dyskusji do wsp├│lnych rozwi─ůza┼ä, jednak z pewno┼Ťci─ů wska┼╝─ů najbardziej korzystn─ů, spersonalizowan─ů ┼Ťcie┼╝k─Ö rozwoju Pa┼ästwa miejsca pracy.

Przestrze┼ä na inspiruj─ůce rozmowy znajd─ů Pa┼ästwo nie tylko na pi─ůtkowych panelach! W tym roku warsztat premium┬áodb─Ödzie si─Ö podczas klimatycznego rejsu po Wroc┼éawiu. B─Ödzie on okazj─ů do wymiany my┼Ťli┬áz naszymi do┼Ťwiadczonymi trenerami, kierownikiem programowym, a tak┼╝e prezesem Collegium ÔÇô Piotrem Czekierd─ů. Zostanie wtedy r├│wnie┼╝ og┼éoszona Tutorska Inspiracja Roku 2021/2022.

Sobota 24.09.2022 r. (warsztaty)

Drugi dzie┼ä Kongresu to czas na wzbogacenie i pog┼é─Öbienie swoich umiej─Ötno┼Ťci tutorskich. B─Ödzie to mo┼╝liwe podczas dw├│ch pi─Öciogodzinnych warsztat├│w narz─Ödziowych.

Tematyka warsztatowa Kongresu: tutoring, nowoczesne sposoby dotarcia do ucznia/studenta, work-life balance, wyst─ůpienia publiczne.

Tematy, szczeg├│┼éowe opisy oraz trener├│w warsztatowych znajd─ů Pa┼ästwo na oficjalnej stronie IX Mi─Ödzynarodowego Kongresu Tutoringu.

Korzy┼Ťci p┼éyn─ůce z IX Mi─Ödzynarodowego Kongresu Tutoringu

• Mo┼╝liwo┼Ť─ç uzyskania 2 za┼Ťwiadcze┼ä ÔÇô obserwuj─ůc ogromne zainteresowanie warsztatami narz─Ödziowymi podczas poprzednich edycji Kongresu, postanowili┼Ťmy w tym roku wyj┼Ť─ç do Pa┼ästwa z propozycj─ů pi─Öciu temat├│w, kt├│re aktualnie budz─ů najwi─Öksz─ů ciekawo┼Ť─ç w┼Ťr├│d os├│b pracuj─ůcych w ┼Ťrodowisku szkolnym/akademickim. Sobota (24 wrze┼Ťnia) to okazja do wzi─Öcia udzia┼éu w dw├│ch 5-godzinnych warsztatach.

• IX MKT to przestrze┼ä do inspiruj─ůcych, anga┼╝uj─ůcych spotka┼ä z lud┼║mi, z kt├│rymi po┼é─ůcz─ů Pa┼ästwa zainteresowania oraz ambicje ÔÇô udzia┼é w tegorocznym wydarzeniu otworzy wiele dyskusji, a tak┼╝e pomo┼╝e wypracowa─ç r├│┼╝ne mo┼╝liwo┼Ťci zmierzenia si─Ö z wyzwaniami, z kt├│rymi spotykacie si─Ö Pa┼ästwo podczas pracy w szkole/na uczelni.

• Oferowane przez Collegium Wratislaviense za┼Ťwiadczenie jest uznawane przez instytucje na wszystkich poziomach edukacyjnych do ┼Ťcie┼╝ki awansu ÔÇô dodatkow─ů korzy┼Ťci─ů IX Mi─Ödzynarodowego Kongresu Tutoringu jest wzbogacenie Pa┼ästwa w umiej─Ötno┼Ťci efektywnego dotarcia do ucznia/studenta z wykorzystaniem kreatywnych, nieszablonowych narz─Ödzi; nabrania pewno┼Ťci siebie podczas wyst─ůpie┼ä publicznych czy odnalezieniu work-life balance w ┼Ťwiecie, kt├│ry charakteryzuje dynamizm oraz pogo┼ä za zmian─ů.

Zapraszamy do zapis├│w na IX Mi─Ödzynarodowy Kongres Tutoringu!