Autor: Natalia Matejko

Narzędziownik skutecznego lidera

Jak skutecznie komunikować się z pracownikami? Jakie komunikaty tworzą bariery pomiędzy Tobą a Twoimi pracownikami? 🔇

Rola lidera zmienia się wraz z potrzebami społeczeństwa, organizacji, powszechnie przyjętymi kanonami, a także zmianami, które wciąż zachodzą. Właśnie dlatego mamy do czynienia z ponowną redefinicją pozycji lidera. W świecie, w którym na rynku pracy pojawiają się nowe, młodsze pokolenia, organizacje mierzą się z trudnościami w wyznaczaniu celów biznesowych oraz rozwojowych swoich pracowników.

W odpowiedzi na ten dynamizm przygotowaliśmy dla liderów organizacji e-narzędziowniki i kompleksowe szkolenia, które pomogą:
✅ podnieść samoświadomość własnych możliwości;
✅ ukierunkować na realizację celów;
✅ nabyć i pogłębić umiejętności wyznaczania celów oraz motywowania zespołu do ich osiągania;
✅ przećwiczyć skuteczne narzędzia i dostosować je do własnego stylu działania.

Pobierz nasz pierwszy e-narzędzniownik
Zapytaj nas o szczegóły szkolenia