20-07-2022

IX Mi臋dzynarodowy Kongres Tutoringu 馃弳

鈥淥d g贸ry czy od do艂u 鈥 czyli jak reformowa膰 edukacj臋?鈥

23 – 24 wrze艣nia 2022 r. | Wroc艂aw/online

Dowiedz si臋, jak b臋dzie wygl膮da艂o najwi臋ksze wydarzenie tutorskie w Polsce – IX Mi臋dzynarodowy Kongres Tutoringu!

Tegoroczny Kongres to dwa intensywne dni spotka艅 z inspiruj膮cymi osobowo艣ciami z sektora nauki i edukacji.

Pi膮tek 23.09.2022 r. (Wroc艂aw / online)

Pierwszy dzie艅 Kongresu to przede wszystkim mo偶liwo艣膰 udzia艂u w anga偶uj膮cych wymianach argument贸w/opinii. Nie doprowadz膮 one uczestnik贸w dyskusji do wsp贸lnych rozwi膮za艅, jednak z pewno艣ci膮 wska偶膮 najbardziej korzystn膮, spersonalizowan膮 艣cie偶k臋 rozwoju Pa艅stwa miejsca pracy.

Przestrze艅 na inspiruj膮ce rozmowy znajd膮 Pa艅stwo nie tylko na pi膮tkowych panelach! W tym roku warsztat premium聽odb臋dzie si臋 podczas klimatycznego rejsu po Wroc艂awiu. B臋dzie on okazj膮 do wymiany my艣li聽z naszymi do艣wiadczonymi trenerami, kierownikiem programowym, a tak偶e prezesem Collegium 鈥 Piotrem Czekierd膮. Zostanie wtedy r贸wnie偶 og艂oszona Tutorska Inspiracja Roku 2021/2022.

SOBOTA 24.09.2022 r. (warsztaty)

Drugi dzie艅 Kongresu to czas na wzbogacenie i pog艂臋bienie swoich umiej臋tno艣ci tutorskich. B臋dzie to mo偶liwe podczas dw贸ch pi臋ciogodzinnych warsztat贸w narz臋dziowych.

Tematyka warsztatowa Kongresu:聽tutoring, nowoczesne sposoby dotarcia do ucznia/studenta, work-life balance, wyst膮pienia publiczne.

Tematy, szczeg贸艂owe opisy oraz trener贸w warsztatowych znajd膮 Pa艅stwo na oficjalnej stronie IX Mi臋dzynarodowego Kongresu Tutoringu.

KORZY艢CI P艁YN膭CE Z IX MI臉DZYNARODOWEGO KONGRESU TUTORINGU

• Mo偶liwo艣膰 uzyskania 2 za艣wiadcze艅 鈥 obserwuj膮c ogromne zainteresowanie warsztatami narz臋dziowymi podczas poprzednich edycji Kongresu, postanowili艣my w tym roku wyj艣膰 do Pa艅stwa z propozycj膮 pi臋ciu temat贸w, kt贸re aktualnie budz膮 najwi臋ksz膮 ciekawo艣膰 w艣r贸d os贸b pracuj膮cych w 艣rodowisku szkolnym/akademickim. Sobota (24 wrze艣nia) to okazja do wzi臋cia udzia艂u w dw贸ch 5-godzinnych warsztatach.
  • IX MKT to przestrze艅 do inspiruj膮cych, anga偶uj膮cych spotka艅 z lud藕mi, z kt贸rymi po艂膮cz膮 Pa艅stwa zainteresowania oraz ambicje 鈥 udzia艂 w tegorocznym wydarzeniu otworzy wiele dyskusji, a tak偶e pomo偶e wypracowa膰 r贸偶ne mo偶liwo艣ci zmierzenia si臋 z wyzwaniami, z kt贸rymi spotykacie si臋 Pa艅stwo podczas pracy w szkole/na uczelni.
  • Oferowane przez Collegium Wratislaviense za艣wiadczenie jest uznawane przez instytucje na wszystkich poziomach edukacyjnych do 艣cie偶ki awansu 鈥 dodatkow膮 korzy艣ci膮 IX Mi臋dzynarodowego Kongresu Tutoringu jest wzbogacenie Pa艅stwa w umiej臋tno艣ci efektywnego dotarcia do ucznia/studenta z wykorzystaniem kreatywnych, nieszablonowych narz臋dzi; nabrania pewno艣ci siebie podczas wyst膮pie艅 publicznych czy odnalezieniu work-life balance w 艣wiecie, kt贸ry charakteryzuje dynamizm oraz pogo艅 za zmian膮.

Zapraszamy do zapis贸w na IX Mi臋dzynarodowy Kongres Tutoringu! 馃弳