21-12-2021

Zapoznaj się z ofertą warsztatową IX MKT!

IX Międzynarodowy Kongres Tutoringu

– zapraszamy do zapoznania się z listą warsztatów, które oferujemy w ramach Kongresu!

💭 Jakich trenerów spotkacie na warsztatach narzędziowych IX Międzynarodowego Kongresu Tutoringu?

💭Na jaką tematykę stawiamy podczas IX edycji największego tutorskiego wydarzenia w Polsce?

Z radością ogłaszamy trenerów oraz tematy przewodnie 5 godzinnych warsztatów narzędziowych. Przypominamy o kolejnej, istotnej zmianie, którą wprowadziliśmy na wrześniowy Kongres – obecność na 5 godzinnym warsztacie narzędziowym zostanie potwierdzona przez Collegium dyplomem uczestnictwa! 🥳

Warsztaty IX Międzynarodowego Kongresu Tutoringu (trenerzy i tematy):

💭Adrian Lewandowski: Jak wygrać ucznia/studenta? Czyli o gamifikacji w praktyce dydaktycznej

💭Maria Libiszewska: Umysł ponad nastrojem, czyli jak budować spokój wewnętrzny w niespokojnym świecie

💭Grzegorz Gregorczyk: Jak dotrzeć do serc i umysłów słuchaczy, czyli co tak naprawdę jest ważne, gdy występujesz przed ludźmi?

💭Barbara Habrych: Model DISC, czyli jak znaleźć klucz do komunikacji z każdym podopiecznym

💭Bartosz Fingas: „Co ja chcę robić w życiu”, czyli tutoring rozwojowy jako odpowiedź na najczęściej zadawane przez nastolatków pytanie

Aby zapisać się na IX Międzynarodowy Kongres Tutoringu kliknij TUTAJ.

Zachęcamy do śledzenia naszych social mediów oraz newslettera, ponieważ to właśnie poprzez nie będziemy informować o szczegółach IX Międzynarodowego Kongresu Tutoringu!

📲 Polub nas na Facebooku! 🙂

📲 Polub nas na LinkedIn! 🙂