16-03-2020

Rozpoczynamy szkolenia online!

Za nami pierwsze zjazdy Szkoły Tutorów online. To działa! W tym szczególnym czasie uruchomiliśmy dla naszych Uczestników i Partnerów pierwsze szkolenia tutorskie online. Trójka naszych trenerów – Barbara Habrych, Maria Libiszewska i Piotr Czekierda – w weekend 14 – 15.03.2020 zrealizowała IV zjazd Szkoły Tutorów dla ponad 40-stu uczestników z Warszawy i dwóch grup we Wrocławiu (szkolnej i akademickiej).

Jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca, aby zjazdy były jak najlepiej przygotowane i zrealizowane przyniosła dobry rezultat. Szkolenia zostały bardzo wysoko ocenione – dziękujemy!

Tutaj znajdziecie Państwo kilka opinii uczestników:
– „Prowadzący świetnie to zorganizowali. Nie czułam się odosobniona, a prowadzący mobilizował uczestników do słuchania i wypowiedzi.”
– „Super doświadczenie zdalnego nauczania, kontakt z 3 trenerami, duża ilość nowej wiedzy.”

Jesteśmy podekscytowani nowymi możliwościami. Wkrótce planujemy kolejne szkolenia w formie w której:
– nie złapiemy żadnego wirusa,
– dbamy o bezpieczeństwo własne i innych
– i ROZWIJAMY SIĘ TUTORSKO, w chwili gdy mamy trochę więcej czasu dla siebie ?.

Pozostajemy w kontakcie.