15-10-2018

Poznaj swoją drogę do Przywództwa Osobistego

Czy talent przewodzenia otrzymujemy przy narodzinach wraz z innymi talentami? Czy trzeba go wypracować i musi być poparty doświadczenie? Jak zaplanować swój dalszy rozwój i karierę zawodową, nauczyć się radzić sobie z kryzysami i problemami zawodowymi? Jak budować synergię w rodzinie, aby wywoływać pozytywny wpływ na pozostałych członków rodziny? Jak rozpoznać powody i symptomy powstawania kryzysów rodzinnych, a także poznać środki zapobiegawcze? Jak rozwijać wspólnoty lokalne i jak mądrze przewodzić w tym środowisku?

Odpowiedzią na powyższe jest nasz nowy program rozwojowy Przywództwa Osobistego.

Jeżeli chcesz poprawiać swoje zdolności przywódcze, masz już doświadczenie zawodowe, pełnisz lub aspirujesz do pełnienia funkcji zarządczych, ten program będzie dla Ciebie.

Szkolenie poprowadzi po dłuższej nieobecności na sali szkoleniowej Piotr Czekierda współzałożycieli pierwszy prezes Collegium. Do programu zaprosił dodatkowo wyjątkowych gości, praktyków, którzy odnieśli wyjątkowy sukces w sferze zawodowej, osobistej i społecznej.

Dla kogo:

Program kierujemy do osób, które chcą:

• Zdefiniować i przeanalizować na nowo życie osobiste, zawodowe i rodzinne.
  • Poznać metody zarządzania finansami na ścieżce zawodowej i osobistej.
  • Zaplanować swój dalszy rozwój i karierę zawodową, nauczyć się radzić sobie z kryzysami i problemami zawodowymi.
  • Dowiedzieć się jak budować synergię w rodzinie, aby wywoływać pozytywny wpływ na pozostałych członków rodziny.
  • Poznać powody i symptomy powstawania kryzysów rodzinnych, a także poznać środki zapobiegawcze.
  • Dowiedzieć się jak rozwijać wspólnoty lokalne i jak mądrze przewodzić w tym środowisku,
  • Dowiedzieć się jak zbudować, a potem rozwijać instytucję, firmę, organizację.
  • Poznać czynnik wzrostu organizacji, ale też problemy i konflikty, jakie mogą się pojawić.

Celem programu Przywództwo Osobiste jest podniesienie samoświadomości oraz zwiększenie osobistej efektywności. Uczestnik lepiej zrozumie siebie, uzyska większą harmonię pomiędzy pracą, rodzina a życiem społecznym. Bedzie mu łatwiej podejmować decyzje, ale również sam będzie musiał rozumieć, co nim kieruje, co go motywuje oraz co jest dla niego ważne. Każdy uczestnik dokona analiza własnego momentu rozwojowego: gdzie jestem, czego potrzebuję, jakich problemów doświadczam, co chcę osiągnąć.

Program Przywództwo Osobiste kładzie duży nacisk na konkret – stworzenie przez uczestników Planu Życia, który umożliwi osiągnięcie upragnionych celów oraz strategii szczegółowych.

Zapraszamy wiosną do Wrocławia.

• I zjazd 15-16.03.2019 r.
  • II zjazd 05-06.04.2019 r.
  • III zjazd 10.05.2019r.
  • Indywidualna sesja mentorska 75 minut (termin ustalany indywidualnie z prowadzącym)

Prowadzący Piotr Czekierda stawia sobie za cel przekazanie wiedzy, prowadzenie procesu nabywania umiejętności w częściach warsztatowych, jak również dbać o przestrzeń dla osobistej refleksji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami w zakresie realizowanego Programu.  Szkolenie będzie miało formę interaktywnych warsztatów, z dużym naciskiem na trening narzędzi i konkretnych rozwiązań.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział!

Szczegóły Programu

Ilość miejsc ograniczona

Rekrutacja do 28.02.2019 r.