29-10-2021

Pa藕dziernikowe sukcesy i nowo艣ci! 馃崅

Nie zwalniamy tempa!聽Pa藕dziernik to dla nas bardzo intensywny okres wielu wyzwa艅, nowo艣ci oraz sukces贸w! 馃挭馃徏

Wystartowali艣my z cyklem jesiennych webinar贸w! 馃帀

Wielkim pa藕dziernikowym sukcesem Collegium Wratislaviense okaza艂o si臋 otwieraj膮ce cykl webnar贸w wydarzenie poprowadzone przez nasz膮 trenerk臋, mentork臋 oraz konsultantk臋 鈥 Barbar臋 Habrych w ramach Szko艂y Tutor贸w/Szko艂y Tutor贸w Akademickich. W przeddzie艅 zako艅czenia zapis贸w okaza艂o si臋, 偶e 100 dost臋pnych miejsc to zdecydowanie za ma艂o, dlatego otworzyli艣my list臋 rezerwow膮!

馃挱 Webinar: 鈥濩zy nastawienie na rozw贸j to fundamentalna kompetencja w聽tutoringu?鈥 po prostu nie m贸g艂 odby膰 si臋 w lepszym terminie! 14 pa藕dziernika, w Dzie艅 Nauczyciela, spotkali艣my si臋 w godzinach wieczornych, aby 艣wi臋towa膰 ten wa偶ny dla edukacji i nauki dzie艅 podczas wsp贸lnego analizowania badania Carol Dweck oraz autodiagnozy w kwestii naszego nastawienia (rozw贸j vs trwa艂o艣膰)!

Ju偶 teraz serdecznie zapraszamy na kolejne webinary! Najbli偶szy odb臋dzie si臋 ju偶 w przysz艂膮 艣rod臋 (tj. 03.11.2021 r.) o godzinie 18:00 na platformie Zoom. Wydarzenie 鈥濩zy rozwi膮zania prawne mog膮 stanowi膰 fundament skutecznej dydaktyki? 馃挱鈥 poprowadzi inicjator programu Sztuka Dydaktyki Akademickiej, trener i jednocze艣nie prezes Collegium Wratislaviense – Piotr Czekierda!

Kolejne 艣wietne wiadomo艣ci dla Uczestniczek i Uczestnik贸w VIII Og贸lnopolskiego Kongresu Tutoringu! 馃帀

W niedziel臋 17 pa藕dziernika o godzinie 23:59 zako艅czyli艣my konkurs, w kt贸rym Uczestnicy i Uczestniczki VIII Og贸lnopolskiego Kongresu Tutoringu mieli mo偶liwo艣膰 wygrania autorsk膮 ksi膮偶k臋 鈥濼utoring. Teoria, praktyka, studia przypadk贸w.鈥 lub superwizj臋 z trenerem, praktykiem tutoringu, a jednocze艣nie kierownikiem programowym Collegium Wratislaviense Bartoszem Fingasem.聽

Zwyci臋zcy zostali wybrani drog膮 losowania podczas transmisji na 偶ywo na naszej stronie na Facebooku! Nagranie jest og贸lnodost臋pne, wi臋c je艣li chcecie dowiedzie膰 si臋, kto zwyci臋偶y艂 鈥 zapraszamy na naszego Facebooka! 馃弳

馃憠馃徎 Facebook Collegium Wratislaviense

馃憠馃徎 LinkedIn Collegium Wratislaviense

W ramach jesiennej edycji program贸w rozwojowych Szko艂a Tutor贸w oraz Szko艂a Tutor贸w Akademickich zamkn臋li艣my zapisy na 3 grupy! 馃帀

ST oraz STA to dwa wyj膮tkowe programy rozwojowe skierowane dla os贸b pracuj膮cych na co dzie艅 w sektorze edukacji i nauki. Podczas szkole艅 uczymy i 膰wiczymy, w jaki spos贸b nawi膮zywa膰, a nast臋pnie podtrzymywa膰 relacje z podopiecznymi. Ca艂y proces planowania, przygotowywania oraz wprowadzania tutoringu/tutoriali zostanie dok艂adnie wyja艣niony w trakcie spotka艅 z naszymi Tutorami, dlatego uczestnicy, kt贸rzy po uko艅czeniu szkolenia otrzymaj膮 Certyfikat Tutora I stopnia z 艂atwo艣ci膮 wdro偶膮 go w swojej plac贸wce i/lub podczas indywidualnych spotka艅 z uczniami/studentami.

Ju偶 dzisiaj ruszaj膮 zapisy na edycj臋 wiosenn膮:

馃憠馃徎 XXI STA 鈥 forma hybrydowa 鈥 Wroc艂aw/on-line

馃憠馃徎 XXII ST 鈥 forma stacjonarna 鈥 Warszawa

馃憠馃徎聽IV ST 鈥 on-line

Do zobaczenia na szkoleniach i/lub webinarach! 馃憢馃徏

Zesp贸艂 Collegium Wratislaviense