17-12-2021

Oficjalnie og┼éaszamy temat przewodni IX edycji Kongresu! ­čĆć

Od g├│ry czy od do┼éu? ÔÇô czyli jak zmienia─ç edukacj─Ö? Z jednej strony interesuj─ůce, prowokuj─ůce pytanie, a z drugiej has┼éo przewodnie IX Mi─Ödzynarodowego Kongresu Tutoringu! ­čĺş

To wydarzenie b─Ödzie prze┼éomowe z wielu wzgl─Öd├│w, jednak najwa┼╝niejsza zmiana to nowa formu┼éa. W 2022 roku Kongres Og├│lnopolski zmienia si─Ö w Mi─Ödzynarodowy – b─Ödziemy mieli przyjemno┼Ť─ç go┼Ťci─ç wyj─ůtkowe osobisto┼Ťci z najlepszych uniwersytet├│w z Wielkiej Brytanii! ­čĄ»

Dlaczego ten Kongres będzie przełomowy?

­čĆć Zmieniamy formu┼é─Ö Kongresu z Og├│lnopolskiej na Mi─Ödzynarodow─ů – b─Ödziemy mieli przyjemno┼Ť─ç go┼Ťci─ç wyj─ůtkowe osobisto┼Ťci z najlepszych uniwersytet├│w z Wielkiej Brytanii.

­čĆć Wyd┼éu┼╝amy czas trwania oraz pog┼é─Öbiamy tre┼Ťci warsztat├│w narz─Ödziowych – Dzi─Öki temu b─Ödziemy mogli zaoferowa─ç Wam dyplom uczestnictwa po uko┼äczeniu ka┼╝dego z 5-godzinnych szkole┼ä.

­čĆć Elastycznie dostosowujemy si─Ö do Waszych preferencji i zmiany, kt├│ra zasz┼éa przez pandemi─Ö ÔÇô Kongres organizujemy stacjonarnie, ale b─Ödzie r├│wnie┼╝ mo┼╝liwo┼Ť─ç wzi─Öcia udzia┼éu w formie zdalnej ÔÇô ka┼╝dy uczestnik sam podejmie decyzj─Ö, kt├│re rozwi─ůzanie najbardziej mu odpowiada.

Sk─ůd pomys┼é na has┼éo przewodnie?

Widzimy, ┼╝e tutoring rozwija si─Ö coraz pr─Ö┼╝niej w edukacji i szkolnictwie wy┼╝szym, coraz wi─Öcej szk├│┼é i uczelni w┼éasnymi si┼éami wdra┼╝a go w swoje mury, dzi─Öki czemu konkuruje o uczni├│w i student├│w realn─ů jako┼Ťci─ů, jak─ů on oferuje. ­čôł Jeste┼Ťmy jednocze┼Ťnie ┼Ťwiadomi, ┼╝e wdro┼╝enie tutoringu jest procesem d┼éugotrwa┼éym i naje┼╝onym wieloma przeszkodamiÔÇŽ

­čĺşCzy zatem warto podejmowa─ç t─Ö pr├│b─Ö?

­čĺşCzy jest sens dzia┼éa─ç przez d┼éugi czas na zasadzie wolontariatu w imi─Ö niepewnych rezultat├│w?

­čĺşCzy i jak mo┼╝na uruchomi─ç czynniki odg├│rne, i czy one nie zabij─ů ducha oddolnej inicjatywy i motywacji wewn─Ötrznej?

­čĺşCharyzmatyczny lider, m─ůdry dyrektor, rektor lub dziekan, czy mo┼╝e urz─Ödnik i minister – kto powinien zaj─ů─ç si─Ö wdra┼╝aniem tutoringu?

Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi na IX Mi─Ödzynarodowym Kongresie Tutoringu! ­čą│

Aby zapisać się na IX Międzynarodowy Kongres Tutoringu kliknij TUTAJ.