03-07-2020

Nowa – jubileuszowa – odsłona Programów Otwartych Collegium!

10 lat doświadczeń, ponad 4000 certyfikowanych Absolwentów – pozycja Lidera zobowiązuje! Oto 7 powodów dla których jesienna edycja naszych Programów będzie jeszcze lepsza.

Nowe propozycje. Piękna przestrzeń rozwoju.  Oto jubileuszowa odsłona

Programów Otwartych Collegium Wratislaviense.

10 lat doświadczeń, ponad 4000 certyfikowanych Absolwentów, kilkuset wyjątkowych Partnerów, znakomity zespół, wytyczanie standardów jakościowej edukacji – pozycja Lidera zobowiązuje do ciągłego rozwoju dla Państwa! Oto 7 powodów dla których jesienna edycja naszych Programów będzie jeszcze lepsza.

1. Dwie, niezależne ścieżki naszych Programów – akademicka i szkolna – pozwolą nam w jeszcze większym stopniu uwzględnić praktyczny kontekst Państwa pracy i dostosować do niego narzędzia, wiedzę, inspirujące idee i pomysły oraz elementy treningu. Ta specjalizacja wspiera także proces nawiązywania kontaktów zawodowych na które możecie Państwo później liczyć. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa prospekty: akademicki i szkolny w których znajdziecie Państwo pełną informacją o naszej ofercie programowej na rok 2020 / 2021.
    2. Piękna przestrzeń rozwoju. Począwszy od jesieni 2020 roku stacjonarne zjazdy Programów Otwartych Collegium Wratislaviense odbywają się w dwóch prestiżowych lokalizacjach, w obiekcie Silence House we Wrocławiu oraz na terenie Pałacu Lenartowice, oferując Uczestnikom komfortową i piękną przestrzeń do rozwoju. Pałac mieści salę wykładową i warsztatową, pokoje do tutoriali, bibliotekę oraz jadalnię. Przy kompleksie pałacowym zachował się również ponad 200-letni i niemal czterohektarowy park z dwoma stawami, który jest znakomitym miejscem odpoczynku i relaksu w trakcie naszych zajęć.
    3. Stawiamy na ułatwienia logistyczne: stacjonarne zjazdy naszych Programów łączymy z przyjaznymi formami kształcenia na odległość. Wszystko – w znakomitej metodyce i atmosferze pracy.
    4. Uczestnicy Programów Collegium Wratislaviense to inspirujące, ciekawe osoby. Dla nas – wyczekiwani, wspaniali goście. Aby ucieszyć się swoją obecnością, po pierwszym dniu szkolenia zapraszamy naszych Uczestników na powitalny bankiet w Meli Café. Zapraszamy Państwa do mocnej i skutecznej sieci Absolwentów Collegium.
    5. Startujemy z nowym, długo wyczekiwanym Programem dedykowanym wykładowcom i nauczycielom uczelni wyższych. Sztuka Dydaktyki Akademickiej łączy w sobie znakomite narzędzia oraz piękno uniwersyteckiego etosu. Tylko raz nadarza się okazja do wzięcia udziału w 1 edycji tego wyjątkowego Programu.
    6. Rozwinęliśmy formułę naszych Programów z zakresu przywództwa. Już od jesieni realizujemy je w dwóch wyspecjalizowanych ścieżkach: Przywództwa Akademickiego oraz Przywództwa w Edukacji.
    7. Jesteśmy dla Państwa niezawodnym, sprawdzowym partnerem. Kalendarz naszych programów na cały rok akademicki i szkolny 2020 / 2021 prezentujemy już na początku wakacji, aby mogli państwo komfortowo planować tę inwestycję w swój rozwój.
Otwórz Prospekt Akademicki Collegium Wratislaviense
Otwórz Prospekt Szkolny Collegium Wratislaviense