13-05-2019

Za nami I ed. Programu Rozwoju Przywództwa

Z sukcesem zakończyliśmy I edycję Programu Rozwoju Przywództwa. 10 maja uczestnicy odebrali dyplomy ukończenia programu.

Szkolenie poprowadził po dłuższej nieobecności na Sali szkoleniowej Piotr Czekierda współzałożyciel i pierwszy prezes Collegium. Do programu zaprosił dodatkowo wyjątkowych gości, praktyków, którzy odnieśli wyjątkowy sukces w sferze zawodowej, osobistej i społecznej.

Kolejna, II edycja programu planowana jest na jesień. Trwają już zapisy,  a do końca czerwca obowiązuje cena promocyjna.

Terminy szkoleń w edycji jesiennej:

Wrocław: 25-26.10.2019, 22-23.11.2019, 13.12.2019

Dla kogo:

Program kierujemy do osób, które chcą:

• Zdefiniować i przeanalizować na nowo życie osobiste, zawodowe i rodzinne.
  • Poznać metody zarządzania finansami na ścieżce zawodowej i osobistej.
  • Zaplanować swój dalszy rozwój i karierę zawodową, nauczyć się radzić sobie z kryzysami i problemami zawodowymi.
  • Dowiedzieć się jak budować synergię w rodzinie, aby wywoływać pozytywny wpływ na pozostałych członków rodziny.
  • Poznać powody i symptomy powstawania kryzysów rodzinnych, a także poznać środki zapobiegawcze.
  • Dowiedzieć się jak rozwijać wspólnoty lokalne i jak mądrze przewodzić w tym środowisku,
  • Dowiedzieć się jak zbudować, a potem rozwijać instytucję, firmę, organizację.
  • Poznać czynnik wzrostu organizacji, ale też problemy i konflikty, jakie mogą się pojawić.

Link do zapisów: https://cw.edu.pl/zapisy/przywodztwo-osobiste-wroclaw/