Program Tutor Collegium i Fundacji Dorastaj z Nami

Przeczytaj o doświadczeniach z Programu Tutor, realizowanego przez Collegium Wratislaviense, w czasopiśmie „Biznes i edukacja” wydawanym przez Fundację Dorastaj z Nami.

Tutoring to metoda dydaktyczna, która oferuje w pełni spersonalizowaną edukację. Fundacja Dorastaj z Nami, korzystając z doświadczenia Collegium Wratislaviense, wiodącego ośrodka tutoringu w Polsce, zapewnia swoim podopiecznym bezpośredni i regularny kontakt z tutorem, czyli osobą sprawującą edukacyjną pieczę nad rozwojem młodych ludzi. Polega ona przede wszystkim na nawiązaniu z nimi relacji, poznaniu ich potrzeb, talentów, umiejętności oraz na odpowiednim zmotywowaniu do działania. Piotr Czekierda, Prezes Collegium, podkreśla, że jest to właśnie coś, czego nie sposób znaleźć w edukacji masowej.

Program Tutor Collegium i Fundacji Dorastaj z Nami

Collegium Wratislaviense

inspirujemy do wielkości

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.