Indywidualne superwizje mentorskie

Mentoring to jedna z najefektywniejszych (nastawionych na praktykę) metod nauki, bazująca na partnerskiej relacji między mentorem a mentee –„uczniem”. Jej celem jest rozwinięcie potencjału mentee i przygotowanie go do czekających wyzwań. Mentorami są osoby, które posiadają wiedzę, doświadczenie, cieszące się prestiżem i zainteresowane wspieraniem osób
o mniejszym doświadczeniu. Mentor to przewodnik, doradca, konsultant, wspierający podopiecznego w rozwoju kompetencji zarówno merytorycznych, jak i związanych z rozwojem osobistym. Mentor dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz buduje relację z mentee opartą na szacunku i zaufaniu.

Mentoring umożliwia odkrycie i rozwój potencjału mentee. Mentor inspiruje, stymuluje do działania i przewodzi. Pomaga „uczniowi” w refleksji nad swoim działaniem, stawianymi celami. Wzmacnia w podążaniu wybraną przez niego drogą samorealizacji. Mentoring stosowany jest
z powodzeniem na świecie w różnego rodzaju środowiskach: biznesowym, akademickim, obywatelskim. Indywidualne superwizje mentorskie to sformalizowana relacja dwóch osób, oparta na regularnych partnerskich spotkaniach.

 

Dla kogo?

  • Mentorów kadry zarządzającej
  • Niezależnych mentorów i trenerów
  • Mentorów innych dziedzin

 

W efekcie superwizji zyskasz:

  • indywidualnie wsparcie doświadczonego mentora
  • większą świadomość siebie jako mentora
  • informację zwrotną na temat mocnych i słabych stron pracy mentorskiej
  • zbudowanie osobistego planu rozwoju mentorskiego

Koszt superwizji:

Ustalany jest indywidualnie w zależności od analizy potrzeb mentee.Superwizje dostępne są w wybranych lokalizacjach lub poprzez Skype. W przypadku konieczności dojazdu superwizora doliczany jest koszt dojazdu.Jedna superwizja trwa jedną godzinę zegarową.

Program realizowany w formie zamkniętej dla konkretnej instytucji.
Terminy szkoleń oraz cenę za za dzień szkoleniowy ustalamy indywidualnie z zamawiającym.
W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu:
Damian Godlewski – dyrektor ds. szkoleń
damian.godlewski@cw.edu.pl tel. 799 336 113

 

Rekomendacje

 

Chcę gorąco podziękować mojemu superwizorowi za opiekę i wsparcie. Jej doświadczenie było mi bardzo pomocne i często albo utwierdzało w przekonaniu, że idę dobrą drogą, albo dawało sporo do myślenia. Ta forma wsparcia jest bardzo potrzebna początkującym, ponieważ mogą wymienić się doświadczeniami i przemyśleniami osobą bardzie doświadczoną. Wysoki poziom merytoryczny, ciepła i życzliwa atmosfera, uczucie rzeczywistego wsparcia, jakie mi towarzyszyły podczas spotkań, sprawiały, że oczekiwałam na nie z niecierpliwością.
Marzena Mazurek

 

Zaufali nam:

z01
z04
z04
z04
z05
z05a
z06
z07
z08
z09
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z16
z17
z18
z19
z20
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22
z22

placeholder
Kontakt

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.