Kongres Zarządzania Karierą

Kongres Zarządzania Karierą to wydarzenie, podczas którego dowiesz się jak skutecznie zarządzać swoją przyszłą karierą, jak pokonywać wewnętrzne słabości i motywować siebie i innych do zmian. Wydarzenie to przeznaczone jest dla wszystkich osób, które potrzebują zmiany, rozkwitu w obszarze kariery zawodowej.

Czy wiesz, że 25% Polaków nie lubi swojej pracy, a 43% z nas nie potrafi określić swoich uczuć względem niej, choć spędzamy w niej olbrzymią część naszego życia!
Czy wiesz, że większość z nas nigdy nie poprosiła o podwyżkę?
Czy Ty realizujesz siebie w przestrzeni zawodowej lub chcesz więcej?
Czy wiesz, że 75% z nas boi się swojego szefa?

Jak jest z tym u Ciebie?

 

PODCZAS KONGRESU DOWIESZ SIĘ, M.IN.:

 • jak planować karierę zawodową, aby czuć satysfakcję z Twojej pracy i rozwoju,
 • jak kryzysy, problemy, zastoje i trudne wyzwania przekładać na rozwój zawodowy,
 • jak odkryć, to, co chcesz robić w pracy,
 • jak być pewnym/ą siebie w pracy, w rozmowie z szefem i podczas prezentacji,
 • jak realizować siebie i swoje pasje,
 • jak obudzić swoją motywację, pasję i determinację,
 • i wreszcie…jak odnaleźć się na współczesnym rynku pracy.

 

To nie jest wydarzenie, podczas którego otrzymasz gotowe oferty pracy lub zestaw testów z zakresu doradztwa zawodowego. To coś zupełnie innego. To pierwsza tego typu konferencja warsztatowa w Polsce!Staniesz się proaktywny. Nauczysz się, jak efektywnie przejąć kontrolę nad swoją przyszłością zawodową tak, abyś miał/a poczucie sensu, że to, co robisz, jest ważne.

Program

Część I
 • 08.00 – 09.00 Rejestracja uczestników
 • 09.00 – 10.30 Jesteś gotowy(a) na zmianę? – znajdź swoją motywację
 • 10.30 – 10.50 Przerwa
 • 10.50 – 12.20 Odkryj swoje mocne strony. Diagnoza predyspozycji i preferencji zawodowych
 • 12.20 – 13.20 Przerwa obiadowa
Część II
 • 13.20 – 14.50 Jeżeli plan, to konkretny. Planowanie zmiany zawodowej krok po kroku
 • 14.50 – 15.00 Przerwa
 • 15.00 – 16.30 Gdzie zdobyć pieniądze na zmianę? Praktyczny przewodnik przy zmianie zawodowej
 • 16.30 – 17.00 Podsumowanie i wnioski

CO OTRZYMASZ?:

 • narzędzia i strategie rozwoju kariery, które coachowie stosują w pracy indywidualnej,
 • inspirację i zastrzyk energii do działania,
 • dostęp do ćwiczeń, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w pracy z ludźmi,
 • kontakt z ekspertami z zakresu budowania skutecznych karier zawodowych,
 • możliwość poznania inspirujących ludzi z całej Polski.

 
 

Kongres Zarządzania Karierą odbędzie się w Warszawie 7 października 2017 o godzinie 9:00.

 
 

PROWADZĄCY:

 
 

BE-MASTER COACHING_dobrycoachdr Beata Master

Kim jestem?

Jestem nauczycielką drugiego kroku. Pierwszy zawsze należy do osoby, która decyduje się na pracę nad sobą. Swoją misję uczenia siebie i innych przekładam na to, co robię każdego dnia. Jestem coachem, tutorem, trenerem, specjalistą ds. doradztwa zawodowego, właścicielką marki BE-MASTER, autorką licznych publikacji, doktorem nauk społecznych, prezesem Zarządu Fundacji Pracownia Jutr. Specjalizuję się w obszarze kariery. Inspiruję ludzi do osiągania sukcesów.

Co zrobiłam?

Przeprowadziłam z sukcesem ponad 1300 godzin szkoleń rozwojowych oraz ponad 300 godzin indywidulanego coachingu (głównie w obszarze kariery) i tutoringu dla osób indywidualnych, firm i instytucji w całej Polsce i za granicą.  Opracowałam ponad 50 autorskich programów szkoleniowych. Koordynowałam kilkanaście projektów unijnych i ministerialnych, prowadziłam doradztwo w zakresie pozyskiwania dofinansowania dla firm oraz instytucji pracując w Funduszu Górnośląskim oraz Punkcie Informacyjnym Komisji Europejskiej, prowadzę wykłady na uczelniach.  Zaufali mi, m.in., Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Humanistycznospołeczny (SWPS) w Katowicach, Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Katowicach, Górnośląska Wyższa Szkoła Zarządzania, Fundusz Górnośląski S.A., SPLIT (Chorwacja), małe i średnie przedsiębiorstwa na Górnym Śląsku (np. reprezentowałam firmę Young Media w globalnym programie akceleracyjnym dla startupów w Izraelu

Moje doświadczenie:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego i doktorem w zakresie nauk społecznych. Ukończyła Szkołę Trenerów Ekonomii Społecznej w Katowicach (certyfikat EQF5), Akademię Coachingu Coaching People w Katowicach, Jagiellońską Kuźnię Dyplomatów, Szkołę Tutorów. Jestem trenerem sieci PIFE. Wzięłam udział w kilkudziesięciu szkoleniach z zakresu Unii Europejskiej oraz rozwoju osobistego. Brałam udział w wymianie międzynarodowej Camp America oraz międzynarodowym przedsięwzięciu „Acton Univeristy” w USA. Bezustannie poszerzam swoje kwalifikacje. W obszarze rozwoju czerpię, m.in., od M. Seligmana, S. Coveya, A. Robbinsa, B. Brown, M. Bennewicza i wielu innych.

Czego Cię nauczę?

Nauczę Cię, że poznanie siebie i otwarcie się na własną autentyczność sprawia, że wybijasz się ponad przeciętność (w Twojej prywatnej skali) i zaczynasz poszukiwać oraz robić rzeczy na miarę Twojej wielkości.Pokaże Ci, że KAŻDY Z NAS MA TALENT i że dla każdego z nas jest pole do działania oraz spełniania się w pracy. I że warto robić to, co się lubi. A nawet, że tak trzeba.Popracujemy nad obszarem Twoich przekonań w sferze zawodowej oraz pokażę Ci metodę, która pozwala dostrzegać lekcję, wyciągać wnioski i rozwiązania w ramach tego, co Ci się przydarza. Jestem praktykiem, więc będziesz miał/a okazję od razu przetestować narzędzia, które sprawiają, że zmiana pojawi się w zasięgu Twojej decyzji. Czy jesteś gotowa/y powiedzieć TAK rozwojowi w obszarze kariery?  Zapraszam na Kongres.

 
 

piotr_jaworskiPiotr Jaworski

Kim jestem?

Certyfikowanym audytorem, coachem, mentorem oraz trenerem z blisko 15-letnim doświadczeniem. Uznanym ekspertm w zakresie systemów zarządzania, kontroli i funduszy unijnych (ekspert DG REGIO Komisji Europejskiej). Pasjonatem rozwoju i osiągania celów – na poziomie makro (jako autor strategii rozwoju), na poziomie organizacji (jako szef audytu w największych polskich przedsiębiorstwach) i na poziomie indywidualnym (jako doświadczony mentor i coach). Szef Collegium Mentoringu oraz współzałożyciel Miejsca Otwartego Coachingu. Członek IIA Polska.

 

Co zrobiłem?

W ciągu ostatnich 20 lat pracowałem w każdym możliwym rodzaju działalności zawodowej:

 • w międzynarodowej korporacji zajmowałem się sprzedażą,
 • w organizacji pozarządowej, nauczyłem się skutecznego zdobywania grantów,
 • w organizacji międzynarodowej wdrażałem plan pokojowy na Bałkanach,
 • w administracji publicznej współtworzyłem pierwszy zespół audytu wewnętrznego,
 • w największych spółkach skarbu państwa byłem dyrektorem audytu,
 • moja własna firma wdrażała systemy zarządzania w największych polskich miastach i uczelniach.

A w tak zwanym międzyczasie, przeprowadziłem ponad 4000 godzin szkoleń, pisałem artykuły i podręcznik, oceniłem kilkadziesiąt projektów UE oraz przygotowałem strategie rozwojowe na terenie całego kraju.

Moje doświadczenie:

Jestem absolwentem najlepszych polskich uczelni – SGH, Akademii L. Koźminskiego oraz UMCS. Swoją pasję związaną z rozwojem osobistym i zarządzaniem organizacjami rozwijałem m.in. w Norman Benett Academy, ALK, IIA Global, Collegium Wratislaviense. Jednak dobrze wiem, że najlepsza edukacja wynika z osobistych doświadczeń, zwłaszcza tych, których codziennie dostarcza mi czwórka własnych dzieci.

Czego Cię nauczę?

Praca w korporacji, w sektorze publicznym i pozarządowym pozwala mi dobrze rozumieć ludzi o różnych planach zawodowych. Wiem jakie są plusy i minusy pracy w każdym z tych miejsc. Natomiast doświadczenie spełnionego męża, taty oraz człowieka, które zamienia życiowe pasje w działanie, pozwala mi rozumieć tych, którzy szukają równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Ta wiedza przyda się, gdy krok po kroku będę Ci pomagał określić Twoje cele zawodowe. To będzie konkretny plan działań.

 
 

W przypadku zgłoszeń grupowych (3 osoby i więcej) przygotowaliśmy dla Państwa specjalne rabaty. W celu uzyskania rabatu prosimy o kontakt pod numerem + 48 795 946 427.

 
 

PAKIETY BILETOWE

 
 

SREBRNY

ZŁOTY

PLATYNOWY

certyfikat elektroniczy

certyfikat elektroniczy

certyfikat elektroniczy

skrypt szkoleniowy

skrypt szkoleniowy

skrypt szkoleniowy

książka

książka z dedykacją

przerwy kawowe

przerwy kawowe

lunch

lunch z prowadzącymi

drukowany certyfikat

drukowany certyfikat w języku polskim i angielskim

zniżka na udział w innych wydarzeniach (-15%)

 

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.