Indywidualne Superwizje Tutorskie

Tutorzy pracują w sytuacjach wymagających najwyższej uważności oraz fachowości w prowadzeniu procesu rozwoju podopiecznego. Często dają całych siebie tak, aby podopieczni wyszli z każdego spotkania z jak największymi korzyściami intelektualnymi i rozwojowymi. Ale i również sami tutorzy mają swoje potrzeby, mają trudniejsze chwile, momenty, gdy potrzebują wsparcia, porady lub po prostu zwykłej rozmowy z kimś, kto rozumie ich sytuację, bo sam już tam był.

Taką okazję dają superwizje, czyli spotkania jeden-na-jeden z tutorem-mentorem w osobistych spotkaniach superwizyjnych. Jak wskazuje doświadczenie naszych tutorów korzystających z tej formy wsparcia, dzięki spotkaniom superwizyjnym lepiej potrafią zauważyć własne potrzeby i potrzeby podopiecznego, a także pomagają upewnić się co do stosowania konkretnych strategii tutorskich lub je skutecznie zrewidować.

Superwizja staje się szczególnie istotna, gdy w pracy tutorskiej pojawiają się problemy, pytania odnośnie stosowanych praktyk, a także potrzeba refleksji nad dotychczasową pracą tutorską.

 

Dla kogo?

  • Tutorów szkolnych
  • Tutorów akademickich
  • Tutorów w różnych organizacjach

 

W efekcie superwizji zyskasz:

  • indywidualnie wsparcie doświadczonego tutora-mentora
  • większą świadomość siebie jako tutora
  • informację zwrotną na temat mocnych i słabych stron pracy tutorskiej oraz
  • zbudowanie osobistego planu rozwoju tutorskiego

Koszt jednej superwizji:

  • 225 zł brutto przy wykupieniu 2-3 superwizji
  • 200 zł brutto przy wykupieniu 4-5 superwizji
  • 175 zł brutto przy wykupieniu 6 lub więcej superwizji

Superwizje w powyższych cenach są dostępne w wybranych lokalizacjach lub poprzez Skype. W przypadku konieczności dojazdu superwizora doliczany jest koszt dojazdu.
Jedna superwizja trwa jedną godzinę zegarową.

 

Rekomendacje

Superwizje były one dla mnie wsparciem i drogowskazem. Dzięki rozmowom uzyskałam wiele informacji zwrotnych na temat mojej pracy oraz dalszego postępowania z „tutikami”. Superwizor kierował moją uwagę na sedno problemu, podpowiadał rozwiązania, które się sprawdzały!
Chciałabym na swojej drodze spotykać takich ludzi!
Helena Zielińska

 

Zobaczysz, jak wiele mogą wnieść w Twoją praktykę oferowane superwizje; Twoja pierwsza praktyka tutoringu, która odbywać się będzie pod czujnym okiem Twojego osobistego Tutora bardzo ci ułatwi Twoja pracę zwłaszcza, gdy napotkasz bariery niemożliwe do przebycia – Superwizor wspomoże Cię i przekonasz się, ze nie ma rzeczy niemożliwych!
Agnieszka Borysewicz-Filipek, Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie

 

Superwizje pozwoliły mi przygotować się do tutoriali i poczuć się pewnie podczas spotkań z podopiecznymi. Nie zawsze narzędzia ze szkoleń można było zaadoptować dla uczniów gimnazjum, natomiast wsparcie superwizora i jego narzędzia były adekwatne do sytuacji. Bardzo pomocne okazały się propozycje filmów i wykładów. I oczywiście wielkie wsparcie superwizora. Empatia, zrozumienie i zapewnienie o dobrym kierunku działań były bezcenne.
Zofia Dajworska

Jeszcze raz serdecznie dziękuję mojemu superwizorowi za każde ze spotkań i słów które do mnie skierowała. Najbardziej utkwiło mi porównanie do przewoźnika który transportuje i towarzyszy, sam docierając na drugi brzeg. Współuczestniczenie superwizora w moim procesie doskonalenia tutorskiego było dla mnie bardzo ważne.
Elżbieta Miterka

 

Chcę gorąco podziękować mojemu superwizorowi za opiekę i wsparcie. Jej doświadczenie było mi bardzo pomocne i często albo utwierdzało w przekonaniu, że idę dobrą drogą, albo dawało sporo do myślenia. Ta forma wsparcia jest bardzo potrzebna początkującym, ponieważ mogą wymienić się doświadczeniami i przemyśleniami osobą bardzie doświadczoną. Wysoki poziom merytoryczny, ciepła i życzliwa atmosfera, uczucie rzeczywistego wsparcia, jakie mi towarzyszyły podczas spotkań, sprawiały, że oczekiwałam na nie z niecierpliwością.
Marzena Mazurek

 

Zaufali nam:

z01
z02
z03
z04
z05
z05a
z06
z07
z08
z09
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z16
z17
z18
z19
z20
z22
z22
z22
z22

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.