Tomasz Tokarz

placeholder-tutor

Tomasz Tokarz

Trener, coach, mediator, project manager, wykładowca akademicki.

DOŚWIADCZENIE

Trener, coach, mediator, project manager, wykładowca akademicki. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami. W trakcie kilkunastu lat pracy przeprowadził kilka tysięcy godzin warsztatów, ćwiczeń i wykładów. Specjalizuje się w szkoleniach z obszarów: edukacyjnego wykorzystania nowych technologii, kompetencji społecznych, grywalizacji (gamifikacji), procesów motywowania, inspirowania rozwoju, zarządzania zmianą.

Współpracuje z kilkoma szkołami alternatywnymi. Stały współpracownik Stowarzyszenia Miasta w Internecie. Zaangażowany w ogólnopolskie projekty dotyczące popularyzowania dydaktyki cyfrowej. Autor licznych artykułów (w czasopismach i na portalach internetowych).

Kluczowym obszarem jego działalności jest promowanie edukacji opartej na uznaniu podmiotowości nauczyciela i ucznia, na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Wspiera ludzi w ich podróży po świecie, w odkrywaniu i wykorzystaniu mocnych stron, w lepszym rozumieniu siebie i innych. Wykorzystuje do tego technologie informacyjno-komunikacyjne. Autor bloga: http://innowacyjnaedukacja.blogspot.com/

 

EDUKACJA

Ukończył studia na Wydziale Nauk Humanistyczno-Pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2005 obronił doktorat.

Jest również absolwentem:

  • – podyplomowych studiów menedżerskich w Wyższej Szkole Bankowej (menedżer projektu),
  • – Szkoły Trenerów Biznesu „Moderator”,
  • – Studiów Zawodowych Coachingu (Instytut Edukacji i Rozwoju),
  • – Studium Mediacji (oraz specjalistycznych szkoleń w tym zakresie)
  • – Studium Systemowej Terapii Rodzin (Dolnośląskie Centrum Psychoterapii)

Ukończył szereg specjalistycznych szkoleń, m.in. w zakresie: komunikacji interpersonalnej, negocjacji, komunikacji transformującej czy przemawiania.

 

OSOBIŚCIE

Facebooker i bloger. Zapalony dyskutant. Fan nowych mediów. Miłośnik wędrówek po górach. Uwielbia filmy i książki fantastyczno-naukowe.

 

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.