Monika Baryłka

placeholder-tutor

Monika Baryłka

Doświadczenie:

Psycholog, trener, tutor i coach (ICF). Od 12 lat prowadzi warsztaty umiejętności psychospołecznych, od 6 lat pracuje jako coach, a od 4 lat prowadzi tutoringi dla młodzieży (m.in. w programach Fundacji Dorastaj z Nami i Fundacji św. Mikołaja). Współpracowała z sektorem biznesowym (TUiR Warta), edukacyjnym (SWPS, I SLO „Bednarska” w Warszawie), pozarządowym (m.in. Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Fundacja Civis Polonus, Stowarzyszenie RPP „Integracja”, Fundacja Dzieci Niczyje) i publicznym (GOPS LIW, OPS Marki). Obecnie rozwija swoje zainteresowania tutoringiem rodzinnym i wspiera nauczycieli pracując m.in. w przedszkolu opartym na modelu skandynawskim.

 

Edukacja:

Ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz specjalizację w ramach MISH KUL („Organizacje pozarządowe w społeczeństwie obywatelskim”), dzięki której doświadczyła bycia tutee. Absolwentka studiów podyplomowych „Coaching menedżerski” w Collegium Civitas oraz kursów Building of a Coach Awarness© (akredytacja ICF na poziomie ACSTH), AIKIDO MIND© (akredytacja ICF na poziomie CCE) i Development of a Coach Attitude – Professional Coaching© (akredytacja ICF na poziomie CCE).

Ukończyła także Akademię Innowatorów Społecznych Ashoki, Szkołę Treningu Grupowego „Baza” (rekomendacja PTP), kurs dla doświadczonych trenerów realizowany przez Grupę TROP oraz Szkołę Tutorów Collegium Wratislaviense.

Kompetencje do pracy z rodzinami rozwijała m.in. podczas szkolenia dla osób pracujących w projekcie „Dobry Rodzic-Dobry Start” realizowanego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (ówczesna Fundacja Dzieci Niczyje).

 

Osobiście:

Spełniona żona i matka dwójki dzieci, zafascynowana oldtimerami (jeździ VW Garbusem z 1970). Pasjonatka i praktyk CSRu oraz działań mających sens.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.