Maria Wojtalik

placeholder-tutor

Maria Wojtalik

Maria jest w Collegium specjalistą ds. projektów i jest odpowiedzialna za ich prawidłową organizację i realizację.

Doświadczenie

Maria od blisko 10 lat zawodowo związania jest z zarządzaniem projektami i pracą metodyką PMI. Posiada doświadczenie przy realizacji różnych projektów. Odkąd tylko rozpoczęła swoją ścieżkę zawodową, zajmowała się organizacją wydarzeń oraz przekładaniem pomysłów na konkretne działania. Na co dzień przygotowuje wnioski projektowe oraz koordynuje pracę.

Edukacja

Z miłości do Bałkanów ukończyła filologię serbsko-chorwacką na Uniwersytecie Wrocławskim. Po zakończeniu studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, zdobyła Certyfikat Project Management Associate. Idąc za potrzebą rozwoju umiejętności pracy w grupie, rozumienia i wykorzystywania procesów grupowych, pracy narzędziami coachingu oraz prowadzenia szkoleń, ukończyła Polsko-Angielską Szkołę Trenerów Młodzieżowych.

Osobiście

Zatrzymuje się podczas spotkań z ludźmi, chłonąc zapach porannej kawy oraz podczas długich wieczorów przy książce i muzyce. Energię ładuje w czasie podróży i na górskich szlakach. Uwielbia spędzać czas ze swoją córeczką i mężem.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.